Çözüldü GTA V'e VPN açılmadan girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaGlsn1

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Bugün Epic Games'ten GTA V indirdim. Oyuna girdim fakat Online oynanılamıyordu. Rockstar Games'e de bağlanmıyordu. Birçok yol denedim ve sonunda VPN ile girebildim. VPN ile girince Online oynayabiliyorum fakat VPN'siz yalnızca offline modda oynayabiliyorum ve Rockstar'a bağlanmıyor. Aynı zamanda Google Chrome üzerinden de Rockstar'ın kendi sitesine girmek isteyince girmiyor fakat VPN açınca giriyor. Sizce ne yapmalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorunu ben de yaşamıştım, güvenli interneti kapatınca düzeliyordu yanılmıyorsam ama Türk Telekom için nasıl oluyor bilmiyorum.
(Güvenli interneti kapatma kablonet içindi.)
Selamlar. Bugün Epic Games'ten GTA V indirdim. Oyuna girdim fakat Online oynanılamıyordu. Rockstar Games'e de bağlanmıyordu. Birçok yol denedim ve sonunda VPN ile girebildim. VPN ile girince Online oynayabiliyorum fakat VPN'siz yalnızca offline modda oynayabiliyorum ve Rockstar'a bağlanmıyor. Aynı zamanda Google Chrome üzerinden de Rockstar'ın kendi sitesine girmek isteyince girmiyor fakat VPN açınca giriyor. Sizce ne yapmalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Steam üzerinden GTA'ya giriyorum Online'de bir sıkıntı yok neden oldu acaba.

Aynı sorunu ben de yaşamıştım, güvenli interneti kapatınca düzeliyordu yanılmıyorsam ama Türk Telekom için nasıl oluyor bilmiyorum.
(Güvenli interneti kapatma Kablonet içindi.)

Güvenli internet hizmeti açıksa kapatın. Rockstar olmak üzere birçok servise engel koyuyor.

Teşekkür ederim arayüzden güvenlik duvarını kapatınca düzeldi. (bazılarındada güvenli internet olabilir.)

Yeni konular

Geri
Yukarı