Çözüldü Steam'den unlink edilen Social Club hesabı ile GTA V'e girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Denii

Centipat
Yer
Fethiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, benim toplam 2 tane Rockstar hesabım var, 1'i Epic'te biri Steam'de olmak üzere.
Geçen gün Epic'teki Social Club hesabım daha iyi olduğu için Steam'deki Social Club hesabımı unlink ettim.

Şimdi oyuna diğer Social Club hesabımla girdiğimde activation required diyor ve girdiğim Key'i kabul etmiyor.

Çözüm
Merhaba. Bu geçenlerde benim de başıma geldi. Bir Social Club 1 Steam hesabına bağlı kalabiliyor. Bu hesapları 1 kere bağladıktan sonra başka bir Social Club hesabını daha önce başka bir hesapla eşleştirmiş olduğunuz Steam hesabı ile kullanamıyorsunuz. Dolayısı ile yenisini satın alıp Steam'ın size yeni bir CD key vermesi gerekiyor. Veya daha önce bağlamış olduğunuz hesabı bulup ondaki keyi girmeniz gerekiyor ancak oyun tekrardan bu şekilde açılabilir.
Merhaba. Bu geçenlerde benim de başıma geldi. Bir Social Club 1 Steam hesabına bağlı kalabiliyor. Bu hesapları 1 kere bağladıktan sonra başka bir Social Club hesabını daha önce başka bir hesapla eşleştirmiş olduğunuz Steam hesabı ile kullanamıyorsunuz. Dolayısı ile yenisini satın alıp Steam'ın size yeni bir CD key vermesi gerekiyor. Veya daha önce bağlamış olduğunuz hesabı bulup ondaki keyi girmeniz gerekiyor ancak oyun tekrardan bu şekilde açılabilir.

Çözüm
Şu an social club hesabıma girdim orada GTA V istatistiklerim falan görünüyor anahtarı oradan bulmam mümkün mü?

Şu an Social Club hesabıma girdim orada GTA V istatistiklerim falan görünüyor anahtarı oradan bulmam mümkün mü?

Hayır tam tersi bunu Social Club'ta ürün etkinleştir diye tıkladığınızda görürsünüz: Social Club CD key istiyor. Sorun burada başlıyor: Steam da oyunun üstüne sağ tıklayıp CD key göster dediğinzide size bir CD key vermeyecek çünkü daha önce bu CD Key'i başka bir Social Club hesabında kullandınız. Şayet verirse verilen CD Key'i Social Club hesabınızda etkinleştirmeyi denediğinzide hata alacaksınız.

Bende ilk dediğim hata oluşmuştu.

Hayır tam tersi bunu Social Club'ta ürün etkinleştir diye tıkladığınızda görürsünüz: Social Club CD key istiyor. Sorun burada başlıyor: Steam da oyunun üstüne sağ tıklayıp CD key göster dediğinzide size bir CD key vermeyecek çünkü daha önce bu CD Key'i başka bir Social Club hesabında kullandınız. Şayet verirse verilen CD Key'i Social Club hesabınızda etkinleştirmeyi denediğinzide hata alacaksınız.

Bende ilk dediğim hata oluşmuştu.
Neyse galiba açılmayacak Epic'ten oynamaya devam :D İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı