GTA V'i durdurarak indirmek dosyaları bozar mı?

746270

Picopat
Merhaba. GTA indiriyorum malum 117GB 2 gündür bugün dahil 60GB indirdim cuma ya da cumartesi bitirecegim internetim yavas olduğu icin, bu sekilde indirip kurdukran sonra hata ya da mavi ekran verir mi? Dosyalar tam sekilde taranip indiriyor Epic zaten bunu merak ettim cevaplarsaniz sevinirim.

Merhaba. GTA indiriyorum malum 117GB 2 gündür bugün dahil 60GB indirdim cuma ya da cumartesi bitirecegim internetim yavas olduğu icin, bu sekilde indirip kurdukran sonra hata ya da mavi ekran verir mi? Dosyalar tam sekilde taranip indiriyor Epic zaten bunu merak ettim cevaplarsaniz sevinirim.

Mavi ekran falan alakası yok hocam. İstediğin zaman durdur istersen 1 sene sonra devam ettir.

İnternetin yavaş olduğu dönemde ben de böyle durdurarak indirmiştim. İndirmeyi aynı dosya dizinine başlatınca dosyaları doğruluyor ve kaldığı yerden devam ediyor. Sıkıntısız indirebilirsin.

Zaten bütün dosyaları indirdikten sonra kendisi dosya doğrulama yapıyor bir sıkıntı olmaz.

Merhaba, isterseniz başka yerde indirip USB'ye atıp bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Onun dışında durdurmanın bir sıkıntısı yok.

Geri
Yukarı