GTA VI logosu neden diğer GTA oyunlarından farklı?

Arkadaşlar böyle ufak detaylara çok takılıyorum kusura bakmayın. :D Ama neden böyle bir logo tercih etmişler anlamak mümkün değil. Aşağıdaki gibi yapmak çok mu zordu? Bence 2D GTA oyunlarından sonra en kötü GTA logosu olmuş. Umarım sonra düzeltirler.
EkhREwnXdEbx6WCDEhBit3-1200-80.jpg
GAnC98zXwAAxfrH.png

Arkadaşlar böyle ufak detaylara çok takılıyorum kusura bakmayın. :D ama neden böyle bir logo tercih etmişler anlamak mümkün değil. Aşağıdaki gibi yapmak çok mu zordu? Bence 2D GTA oyunlarından sonra en kötü GTA logosu olmuş. Umarım sonra düzeltirler.
Eki Görüntüle 2043602 Eki Görüntüle 2043603

Bence de pek güzel durmuyor daha iyi olabilirdi ya da fan yapımı o kadar arttıki yaptıkları hep fan yapımına benziyordu :D

Oyunun bir rengi var bir teması var daha çıkmadan Galatasaray'dan tutun tüm dünya temayı kullanmaya başladı. İnanın başarısız bir tema olsa bu geri dönüşler olmazdı. GTA bir kültür, Rockstar bir medeniyettir. Bu da zaten göreceli bir şey. Bence renk tercihi de harika teması da güzel logosu da güzel olmuş. Ayrıca Vice City'i sonuna kadar yansıtması da cabası.

Oyunun bir rengi var bir teması var daha çıkmadan Galatasaray'dan tutun tüm dünya temayı kullanmaya başladı. İnanın başarısız bir tema olsa bu geri dönüşler olmazdı. GTA bir kültür, Rockstar bir medeniyettir. Bu da zaten göreceli bir şey. Bence renk tercihi de harika teması da güzel logosu da güzel olmuş. Ayrıca Vice City'i sonuna kadar yansıtması da cabası.

Hocam logo güzel, temada güzel ona laf yok zaten logo neden yazının arkasında şahsen ben eski tarz Auto yazısının hemen yanında olmasını isterdim daha egzantrik olabilirdi ama yeni şeyler deniyolarsa sorun yok zaten alt tarafı logo.

Ben logoya pek takılmadım. Fena görünmüyor.

Geri
Yukarı