GTA VI neden çıkmıyor?

GTA5 halen oynanıyor da o yüzden. Adamlar halen GTA5 satıyorlar üstelik bunu geçmiş yıllarda epic gameste bedava dağıtmalarına rağmen yapabiliyorlar.

GTA online ile birlikte çok daha fazla para kazandılar haliyle GTA6 gibi yeni bir uğraşla ilgilenmek istemediler diye düşünüyorum.

GTA6 çıkacaktır fakat bu kadar uzun sürmesinin sebebi kapsamlı bir oyun olduğu için değil yukarıda bahsettiğim sebeplerden ötürü olduğunu düşünüyorum ve muhtemelen de son GTA oyunu olacaktır.

Artık farklılık gerekiyor Los Santos liberty City veya Vice City dışında tamamen yeni bir harita olması gerekiyor hatta sadece Amerika değil dünya haritası olması gerekiyor araçlar lisanslı orijinal araçlar olması gerekiyor kıyafetler aynı şekilde orijinal markalar falan olması gerekiyor bu şekilde olması lazım benim fikrim.
Şehir değişir ama marka eklenmez. Çok para demek şirket için.

Bence San Francisco şehrini yapacaklar. Çünkü şehir de var, orman da var, şehrin ortasında körfez de var. Watch Dogs 2 haritasının genişletilmiş ve ayrıntılı hali olur.

Artık farklılık gerekiyor Los Santos liberty City veya Vice City dışında tamamen yeni bir harita olması gerekiyor hatta sadece Amerika değil dünya haritası olması gerekiyor araçlar lisanslı orijinal araçlar olması gerekiyor kıyafetler aynı şekilde orijinal markalar falan olması gerekiyor bu şekilde olması lazım benim fikrim.
O kadar da uçma. 😂
Dünya haritası falan olacak iş değil, orjinal araçlar da bütçe ve zaman israfı olur.

Geri
Yukarı