GTA VI PS4'e çıkacak mı?

İnanc3

Centipat
Daha fazla  
GTA VI PS4'e çıkacak mı ve Sony PS4'e desteğini ne zaman kesecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkmaz diye düşünüyorum, sonuçta CyberPunk bile bu kadar linçlenmişken downgrade olayına hiç bulaşmazlar.

Oyunun neye benzeyeceğini bilmediğimiz için çıkar mı çıkmaz mı bilemeyiz.

GTA6'nın çıkacağını bile sanmıyorum ki PS4'e çıksın. GTA6 çıkarsa konuşuruz.

PS 4'e çıkmaz ama PS 4 Pro'ya çıkar bence. Çünkü içinde 4 teraflopluk bir GPU var, 3050 gibi grafik kartları bile 4 teraflops. Bence PS 4 Pro'ya gelir. PS4 için de 30 FPS vs. verirler diye düşünüyorum. Tabii çıkarsa olacak bir senaryo. PS4 Pro yeterli güçte.

PS3'deki GTA V gibi olacaktır kalite. PS3'de nasıl biraz kötü gözüküyorsa GTA V grafikleri PS4'de de öyle olacağını düşünüyorum. Yani en iyi grafiği PS5 sağlayacak PS4'de 1 tık kötü grafikli olacaktır diye düşünüyorum.

PS4'ün gideri var bunu anlayın, PS4 devam eder mi diye sormayın. PS3 bile az da olsa oynanıyor Türkiye'de. Net PS4, 5-6 yılı var, yurt dışında da en az 4 yıl.
GTA 6 herhâlde çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5'i nasıl PS 3'e çıkardılarsa bu da öyle olur mesela sen PS 5 de grafikler iyi bir şekilde oynarsın ama PS 4 biraz daha alt seviye şekilde yani GTA 5'in PS 3'e çıkması gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…