Çözüldü GTA Vice City DE'de klavye çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hadron11

Decapat
Daha fazla  
Oyuna girdiğim zaman klavye çalışmıyor birçok yeri araştırdım Launcher'den çalıştırın diyor ancak benim oyun dosyalarımda Launcher yok. Dosya konumunu açıp oradan açmaya çalıştığımda ise yine Rockstar Games Game Launcher'e yönlendiriyor yönetici olarak çalıştırdım ancak fayda etmiyor tüm uyumluluk modlarını denedim olmadı Windows 10'a dönün demişler ancak ben Windows 10'a geçiş süresini aşmışım çözüm için internette crack dosyaları sunmuşlar ama zaten oyun orijinal ve de internetten resmi olmayan güvenilirliği tartışılır dosyalar indirme taraftarı değilim. Sizin önerebileceğiniz bir çözüm var mı? Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
technopat için 2 .png

Dostum buradan bahsediyorsun sanırım biraz önce buraya dediğin .dll dosyasını attım ve oyunu çalıştırdım yine aynı sorun devam ediyor sonra sildim başka bir önerin varsa önerine açığım ilgilendiğin için tekrardan teşekkür ederim :)

Unut gitsin dostum ilgin için tekrardan çok teşekkürler atalarımızın taktiğini uyguladım oyunu sildim ve temiz kurulum yaptım sorun düzeldi. Bu konuyu okuyacaklar için dip not düşeyim sizin de çalışmaz ise oyunu silin tekrardan yüklerken kurulum sihirbazı ekranına kendi açtığınız klasöre kurmayın oyunu kendi kendine klasör açmasına izin verin:)
technopat için 2 .png

Dostum buradan bahsediyorsun sanırım biraz önce buraya dediğin .dll dosyasını attım ve oyunu çalıştırdım yine aynı sorun devam ediyor sonra sildim başka bir önerin varsa önerine açığım ilgilendiğin için tekrardan teşekkür ederim :)

Unut gitsin dostum ilgin için tekrardan çok teşekkürler atalarımızın taktiğini uyguladım oyunu sildim ve temiz kurulum yaptım sorun düzeldi. Bu konuyu okuyacaklar için dip not düşeyim sizin de çalışmaz ise oyunu silin tekrardan yüklerken kurulum sihirbazı ekranına kendi açtığınız klasöre kurmayın oyunu kendi kendine klasör açmasına izin verin:)

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı