GTA Vice City koni görev süresi sıfırlanabilir mi?

Kullanıcı a

Decapat
Daha fazla  
GTA Vice City'de "çılgın koniler" adlı görevde süreyi çok hızlı 15 saniyeye düşürdüm ve çok zor olduğu için yapamadım. Bu görevin süresini sıfırlayabilir miyiz yani ilk başladığımız süreye geri çıkartabilir miyiz? Para kasmak için başladım fakat süreyi hızlı düşürdüm kasamadım.

Araba galerisini satın alırsanız alt katında 5 adet sokak yarışı var, en pahalısının ödülü 40.000 dolar. Yarışları kazanması kolay olduğundan kısa sürede kasılabiliyor tavsiye ederim. Eğer çok ilerleme kaydetmediyseniz cone crazy ile 6 milyon dolar gibi paralara çıkılabiliyor baştan başlamakta bir seçenek.

Hocam mekan alıp görevleri yapın o görevlerle başka mekanın parası çıkıyor. Öyle öyle tüm mülkleri açabiliyorsun. Önemli olan ilk aldığın mülkün görevi olması. Gidip saçma sapan yerlerden ev alırsan görev gelmez,para gelmez.

Son düzenleme:
Onların paralar birazcıl az be kankam tavsiye için teşekkürler.

Oyundayken panzer yazın tank gelecek ona binip polislik görevi yapın tank oldugunuz için hem size dokunan patlıyor hem de uzaktan ates edebılıyorsunuz. İlk başta az verir ama sonradan manyak gibi kasarsınız. (polisler etrafa zarar verdiğiniz için sizi yakalamaya calısıcaktır. Ama tankta oldugunuz için endişelenmeniize gerek yok.)

Yeni konular

Geri
Yukarı