GTA Vice City Save dosyası çalışmıyor

Pismaniyee

Hectopat
Steam'den GTA Vice City aldım. Geçen silmiştim tekrar indirdim, sonra bir Save dosyası indirdim ve mavi bir ekran çıktı. Sonra en baştan başlattı. Sebebi ne olabilir ya da Steam sürümüne mi uymuyor? Steam sürümü için ayrıysa atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam sürümüyle uyumsuz muhtemelen. Attığım linki dener misiniz? Mavi download butonuna bastığınızda indirme başlar.

Steam sürümüyle uyumsuz muhtemelen. Attığım linki dener misiniz? Mavi download butonuna bastığınızda indirme başlar.
Son göreve kadar değil ''Dirty Lickings'' adlı göreve kadar.

Görev mantığıyla olan save dosyalarının Steam sürümüyle uyumlu olacaklarından emin değilim. Ama deneyebilirsiniz yine de.
Bu çalışmazsa başka save dosyaları da bakabilirim.

Bu save dosyası Dirty Lickings görevinin bir öncesindeki göreve ait.

Görev mantığıyla olan save dosyalarının Steam sürümüyle uyumlu olacaklarından emin değilim. Ama deneyebilirsiniz yine de.
Bu çalışmazsa başka save dosyaları da bakabilirim.

Bu save dosyası Dirty Lickings görevinin bir öncesindeki göreve ait.
Virüslü.

Onu nereden çıkarttınız? VT ve Kaspersky ile tarattım. Herhangi bir tehdite rastlamadım ben.
Yine de siz bilirsiniz tabii.
Google yüklememe izin vermiyor.
Onu nereden çıkarttınız? VT ve Kaspersky ile tarattım. Herhangi bir tehdite rastlamadım ben.
Yine de siz bilirsiniz tabii.
İndirmeye çalışıyorum google tehlikeli birşey olduğu için engelliyor.

Steam'den GTA Vice City aldım. Geçen silmiştim tekrar indirdim, sonra bir Save dosyası indirdim ve mavi bir ekran çıktı. Sonra en baştan başlattı. Sebebi ne olabilir ya da Steam sürümüne mi uymuyor? Steam sürümü için ayrıysa atar mısınız?
Steam sürümünüzü değiştirin bence. Crack yapıp dener misiniz?
Google yüklememe izin vermiyor.

İndirmeye çalışıyorum google tehlikeli birşey olduğu için engelliyor.
Google'ya bakmayın o site güvenilirdir.

Geri
Yukarı