GTA Vice City - Türkçe dublaj çalışması

wesroll

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bizler profesyonel seslendirme yapan kişiler değiliz. Bir efsaneye çalışma yaparak kendimizi geliştirmeye ve Türk oyun topluluğuna katkıda bulunmak istiyoruz.

Sadece tek bir sahne dublajlanmıştır. Eğer beğenilirse dublaj yaması hazırlanıp ücretsiz olarak paylaşılacaktır.
Dublaj da gönüllü olmak için iletişim: [URL='https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?
Olumlu yanıtlar gelirse dublaja devam edilecektir...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir efsaneyi ilk defa dublajla dinleyince be yalan söyleyeyim ilk başta komiğime gitti güldüm biraz :D :D :D.
Şaka bir yana güzel olmuş. Mikrofon kalitesini artırırsanız daha iyi olabilir.

Aman hocam sakata gelmeyin, eski meski oyun da Rockstar artık bu tarz şeylere izin vermiyor.
Emeğiniz boşa gitmesin.
Bu arada gerçekten iyi olmuş elinize sağlık. :)

İdare eder sesler oyundaki sesler ile fazla uyuşmasada güzel duruyor birde mikrofon kalitesi arttırman lazım elinde ki mikrofon belli ki dublaj için yeterli değil.

Güzel ama Take Two Türkçe yamaya bile izin vermiyor artık.
Bunun yayınlanmasına izin verir mi bilemiyorum.

Öncelikle bizler profesyonel seslendirme yapan kişiler değiliz. Bir efsaneye çalışma yaparak kendimizi geliştirmeye ve Türk oyun topluluğuna katkıda bulunmak istiyoruz.

Sadece tek bir sahne dublajlanmıştır. Eğer beğenilirse dublaj yaması hazırlanıp ücretsiz olarak paylaşılacaktır.
Dublaj da gönüllü olmak için iletişim: [URL='https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?
Olumlu yanıtlar gelirse dublaja devam edilecektir...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Take Two tüm oyunların da Türkçe yama işlerinin durdulumasını istemiş diye biliyorum.

Dostum aynısının Rusça’sını oynamıştım ve oyundaki bütün sesler bir kalınlaştırılmış Rus sesinden ibaretti :D Aynı ona benzemiş, umarım gönüllü kişiler bulursunuz, ağzına sağlık.

Biliyorum profesyonel değil ama sesleri biraz daha gerçekçi yani o karakter olarak anı yaşıyor gibi yapsanız efsane olur bide google ın gerçekçi ses bilmemnesi vardı onu kullanabilirsiniz şimdi adını hatırlamadım. Başarılar

Yeni konular

Geri
Yukarı