GTA Vice City ''Unhandled exception at adress'' hatası

İşletim sistemi
Windows 10

SHORTEKNO

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
4GB -DDR3
Ekran kartı
GT630
Anakart
GİGABYTE G31-M-ES2L
İşlemci
Intel Core i3 (2.Nesil)
Her şeyi denedim, internette yazan D3D8 DLL indirdim, ddraw.dll indirdim, uyumluluk modu değiştirdim, hatta veri yürütme engellemesini bile açtım, hala hata veriyor. Ne olur yardım edin, tek oyunum bu.

Yazdığım gibi hocam D3D8 indirdim olmadı ddraw indirdim yine olmadı veri engellemesini açtım yine olmadı 2 aydır oynayamıyorum bende Mobile PSP emülatoru kurdum GTA Vice City stories oynuyorum :)

Hocam Torrent'ten indirimiştim ben 1337x sitesinde olması lazım.

Kurmanız gereken modlar:
Cleo.
GTA Vice City 1.0 Downgrade.
Silent's Patch.
Silent's DDraw.
Widescreen Fix (2 tane dosya var ikisi de kurulmalı.)
III.VC.SA. LimitAdjuster.

TAA 8 9 yıl önce indirilmiş bu dosya. O yüzden olur mu bilmiyorum.
Hocam oyun 2002'den kalma. 15 yıllık olsa da pek bir şey değişmez yani. Bence başka bir siteden indirin.
Korsan oynuyorsan neden tek oyunun bu olsun ki? :) Neyse..
İndirdiğin oyunda sorun vardır. Steam üzerinden sorunsuz açılıyordu oyun, geçen yıl falan oynamıştım. Dosyaları doğrula diyecektim.
Eski GTA oyunlarını Steam'den indirince düzgün çalışmıyorlar maalesef.

Hocam oyun 2002'den kalma. 15 yıllık olsa da pek bir şey değişmez yani. Bence başka bir siteden indirin.

Eski GTA oyunlarını Steam'den indirince düzgün çalışmıyorlar maalesef.

Ben tüm oyunları Steam'den oynayıp bitirdim. Belki sisteminle alakalıdır bir şey diyemiyorum.

Ben tüm oyunları Steam'den oynayıp bitirdim. Belki sisteminle alakalıdır bir şey diyemiyorum.
Küçük bir araştırma ile frame limiter'ın ne kadar iğrenç bir şey olduğunu özellikle San Andreas'ın Steam versiyonunun tam bir rezalet olduğunu öğrenebilirsin.

Geri
Yukarı