GTA Vice City Unhandled Exception Hatası

sinann996

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Steam'den GTA Trilogy Pack satın aldım ancak GTA Vice City'i oynayamıyorum. Açmak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum. Hemen ardından "Gta-vc çalışmayı durdurdu" diyor. Sistemim imzamda yazmakta ve bütün sürücüler günceldir.

Dipnot: Oyun "Testapp.exe" ile açılmakta ancak, içerisinde buglar var. Mesela tekne yarışı bölümüne kadar geldim, teknenin yavaş gitme sorunsalı ile bölümü bitiremedim. Diğer bir örnek ise yolda araç ile seyir halinde iken gazdan ayağınızı çektiğiniz de kendi kendine fren yapıyor. Bu gibi sorunlar var.

fdsasa.png

Dep ayarını yapınız
Şöyleki Bilgisayarım sağ tık özellikler/gelişmiş sistem ayarları/performans ayarları/veri yürütme engenllemesi bölümünde, ekle diyerek oyunun kurulu olduguğu bölümden .exe yi şeçerek oraya ekliyeceksiniz

Steam'den GTA Trilogy Pack satın aldım ancak GTA Vice City'i oynayamıyorum. Açmak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum. Hemen ardından "Gta-vc çalışmayı durdurdu" diyor. Sistemim imzamda yazmakta ve bütün sürücüler günceldir.

Dipnot: Oyun "Testapp.exe" ile açılmakta ancak, içerisinde buglar var. Mesela tekne yarışı bölümüne kadar geldim, teknenin yavaş gitme sorunsalı ile bölümü bitiremedim. Diğer bir örnek ise yolda araç ile seyir halinde iken gazdan ayağınızı çektiğiniz de kendi kendine fren yapıyor. Bu gibi sorunlar var.

Eki Görüntüle 142097
eğer açtıysan şöyle yap ayarlar/görüntü ayarları çözünürlük (üzerine tıkla) 64 fps y se ona getir daha hızlı gider faydalıysa sagol GÖREVDEN BAHSETTİM (frame limiter ı kapat kapalıysa aç

Yeni konular

Geri
Yukarı