GTA V'in kendi multiplayerı ile FiveM arasındakı farklar nedir?

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
GTA 5'in kendi multiplayerı ile FiveM arasındakı farklar nedir?

Hangisi daha iyidir? FPS'ler aynı mı olur?

FPS değeri derken GTA 5'in kendi resmi çok oyuncusu daha yüksek olur. FiveM'de FPS konusunda büyük sıkıntılar var.

FiveM'de birçok oyun türü mevcut en yaygını da rol yapma.

FiveM farklı gittiğin Sv'de roller çeviriyorsunuz Online ise yarış görev falan yapıyorsunuz.
Onlinede sadece görev vb mı?
Arkadaşımla serbestçe birşeyler yapamıyor muyum?

FiveM'de şekilli şüküllü serverlar var. Genelde roleplay. Normal online hiç oynamadım, görmedim ama yoktur muhtemelen.
FPS ise muhtemelen FiveM'de daha az olur. En azından kuzenimde daha az alıyordu.

GTA 5'in resmi online sunucularında ister tek oyunculu modda olduğu gezip eğlenebilir (arkadaşlarınızla veya tek başınıza girebilirsiniz ama sunucuda sizden başkaları da olacaktır), ister GTA Online'a özel hazırlanmış görevleri yapabilirsiniz. FiveM ise özel sunucular içerir. Bu sunucularda neler yapabileceğiniz önceden belirlenmiştir. Örneğin roleplay sunucusunda oynarsanız kurallara uyarak oynamak zorundasınız. Meslek seçmek vb. kuralları ve oyun yapısı vardır. Başka ne tür sunucular var bilmiyorum. GTA San Andreas'ın online sunucularında birçok farklı oyun modu vardı. Bunda da öyledir diye düşünüyorum ancak talep fazla değilse bu sunucular çok nadir olur ve online sayısı düşük olur. FiveM sunucularında orijinal GTA 5'te bulunmayan içerikler de bulunabileceği için bunlar performansı etkileyebilir. Ayrıca sunucu kalitesi, bağlantı gecikmesi gibi etkenler de FPS değerini etkileyebilir. En son GTA Online oynadığımızda şehri birbirine katmıştık. Tanklar, uçaklar, uçan motorlar, helikopterler... Herkesin birbirine saldırdığı ve saatlerce eğlenerek devam ettiğimiz bir deneyimdi. Ayrıca resmi sunucularda yarışlar da yapabilirsiniz. Bunlar da çok eğlenceli olabiliyor.

FiveM'de şekilli şüküllü serverlar var. Genelde roleplay. Normal online hiç oynamadım, görmedim ama yoktur muhtemelen.
FPS ise muhtemelen FiveM'de daha az olur. En azından kuzenimde daha az alıyordu.
FPS değeri derken GTA 5'in kendi resmi çok oyuncusu daha yüksek olur. FiveM'de FPS konusunda büyük sıkıntılar var.

FiveM'de birçok oyun türü mevcut en yaygını da rol yapma.
FiveM farklı gittiğin Sv'de roller çeviriyorsunuz Online ise yarış görev falan yapıyorsunuz.
Arkadaşımın i5 3210m,AMD HD 7670,6gb ram sistemi var.

GTA Onlinede kaç fps verir?

680p lowda

Geri
Yukarı