GTA V'te çalınan arabalar nereye saklanır?

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba Technopat üyeleri size bir sorum olacak. Başlıktaki gibi GTA V'te (single player) çaldığım arabaları- kamyonları nereye saklayabilirim? Yani hep sakladığım yerde kalması için diyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Evet hata bende. Ben kimim ki konu açıyorum.
ESTAĞFURULLAH. Öyle bir anlaşılma olmasın. Sadece dikkatli yazarsanız hem sizin açınızdan hemde cevaplayacak olan arkadaşlar açısından daha iyi olur.

Evet hata bende. Ben kimim ki konu açıyorum.

Hangar kişisel mi?
Evet hangar kişisel. Kendi araçlarınızı koymanız için. Fakat hangarı satın almanız gerekiyor. Ayrıca oyunda biraz ilerlemiş olmak gerekiyor,sanırım. Uzun süredir oynamadığım için pek hatırlamıyorum detaylarını...

ESTAĞFURULLAH. Öyle bir anlaşılma olmasın. Sadece dikkatli yazarsanız hem sizin açınızdan hemde cevaplayacak olan arkadaşlar açısından daha iyi olur.

Evet hangar kişisel. Kendi araçlarınızı koymanız için. Fakat hangarı satın almanız gerekiyor. Ayrıca oyunda biraz ilerlemiş olmak gerekiyor,sanırım. Uzun süredir oynamadığım için pek hatırlamıyorum detaylarını...

Sorun yok bir an yazasım geldi yazdım. :) Kişisel hangarı bir bulsam ah o hangar.. Birde bir garaj var araba garajı ama büyük bir yer neyse orada bir araba birde motosiklet ama ikisi de çok lüks neyse ben buraya başka araba koydum fakat diğer gün oyuna girdiğimde koyduğum araba yoktu hem iki tane araç var garajda dediğim gibi bir araba birde motosiklet:).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı