GTA V'te kaplamalar yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

umut cn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun hep böyle oluyor Online'de falan. Sebebini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun işlemci kaynaklı. Darboğaz oluyor. Çözünürlüğü yüksek tut. Grafik ayarlarını da arttır biraz.

Bende işlemciden süphelendim 9. nesil işlemci ile giriş seviyesi RX550 ile iyi gideceğini sanmam.

Depolama biriminizden SSD olsa da sandiskmi kullanıyorsunuz.

Darboğaz yapıyor işlemci, grafik ayarlarını arttır. 720P'de oynuyorsan 1080P'ye yükselt, biraz daha çözer.

Darboğaz yapıyor işlemci, grafik ayarlarını arttır. 720P'de oynuyorsan 1080P'ye yükselt, biraz daha çözer.

Hepsini en yüksek yapacağım 1 dk.
@Eeries acaba high hepsi yoksa Very high mi yapayım.

Son düzenleme:
Deneyerek yapın, High ayarlar sizin sisteminiz için 60FPS stabil gözüküyor.

Darboğaz olabilir mi? Çünkü bende de böyle oluyordu.

İşlemci darboğazı yaşıyorsunuz, çözünürlüğünüz 1080P ve ayarlarınız yüksek olsun. Ekran kartınız daha %50 kullanımda, o yüzden böyle olması normal, ekran kartına yük bindirin.

@LAglace böyle iyi mi?
@KuoNN sorun düzeldi ama arabayla çok hızlı giderken oluyor sadece.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1270).png
    1,9 MB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
@LAglace böyle iyi mi?
@KuoNN sorun düzeldi ama arabayla çok hızlı giderken oluyor sadece.

V-Sync'i half konumundan off konumuna getirin. MSAA'yı çok yükseltmişsiniz, onu kapatıp FXAA'yı açın ya da MSAA'yı 2X yapıp FXAA'yı da açın.

V-Sync'i half konumundan off konumuna getirin. MSAA'yı çok yükseltmişsiniz, onu kapatıp FXAA'yı açın ya da MSAA'yı 2X yapıp FXAA'yı da açın.

Yaptım.

Bayağa azalmıştı tekrar başladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…