Sürprizbozan GTA V'te oyun sonundaki olasılıklar nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EsadO

Hectopat
Soru biraz uzun ondan başlığa yazmadım. Biliyorsunuz ki, GTA 5'te 3 farklı oyun sonu var.
1- Trevor'u öldürmek
2- Michael'i öldürmek
3- Kimseyi öldürmemek (Deatwish)
Ben deatwish yazısını ölüm arzusu olarak, yani kendini öldürecek olarak anladığım için C seçeneğini seçtim, ama durum aslında böyle değilmiş.
Franklin ekip için olan tüm tehditleri ortadan kaldırdı, oyunu böyle bitirmiş oldum. Ama maalesef ki banka soygununun ardından Franklin ile F harfine gitmeden önce save almamıştım. Bu yüzden bu sahnelerdeki tüm olasılıkları kendim oyun içinde görmedim, YouTube'dan izleyerek baktım. Ama bir tane son hiçbir yerde yok.

Franklin Michael'i öldürdükten sonra Trevor'u evinde ziyaret edip sersemletildikten sonra, oradan kurtulup Trevor'u bayıltıp dağa şok tabancasıyla öldürmeye götürdüğü esnada serbest bırakma gibi bir seçenek var mı? Varsa serbest bırakırsak ne oluyor? Serbest bırakmaya da gerek yok, oradan uzaklaşsak ne oluyor, bunu kimse paylaşmamış YouTube'da. Deneyen var mı, varsa ne oldu?
Siz siz olun, eğer ki GTA 5'te Union Depository'yi soyduktan sonra Franklin ile F harfine gitmeden önce save alın, hiç araştırmanıza gerek kalmasın.

Bahsettiğiniz video şu sanırım. Tamamen kurgu, oyunda böyle bir şey yok.
Teşekkür ederim, zaten ağız hareketleri normalin çok dışındaydı ama anlamadım.

Bahsettiğiniz video şu sanırım. Tamamen kurgu, oyunda böyle bir şey yok.
Bir de sonuna koyulan şu başarımdan dolayı gerçek sanmıştım.
1686664957634.png

@Sorahan @Katirant @Lawnslot eminsiniz değil mi? Başarım da yapılıyor mu böyle?

Son düzenleme:
Eminsiniz değil mi? Başarım da yapılıyor mu böyle?
Oyunda videodaki gibi bir başarım yok, ayrıca "ağız hareketleri normalin çok dışındaydı" yazmışsınız zaten. Videodaki sözde "ara sahne"ler ana oyuna kıyasla çok daha hantal, diyalogların da ya oyundan alındığını ya da yapay zekaya söyletilip, daha sonra alakalı kısımlarda videoya eklendiğini düşünüyorum.
Videodaki gibi kurgu yapabilen birisi için başarım taklit etmek çok da zor olmayacaktır, videoyu düzenlerken ve birleştirirken kolayca yapabilir. Buradan oyunun tüm başarımlarına bakabilirsiniz, aralarında videodaki "başarım"ın olmaması ve yukarıda saydıklarım sizin için yeterli olur umarım.

Son düzenleme:
Ne demek emin misiniz? Eminiz tabii. Sahte hocam. Yok böyle bir başarım falan. Neyi uzatıyorsunuz?

Bir şeyi uzatmamış. Başarımı görünce gerçek olabilir mi diye emin olmak istemiş ama senin üslup ne böyle hocam? Çok rahatsız oluyorsan yardım etme triplere bak 😁

Bir şeyi uzatmamış. Başarımı görünce gerçek olabilir mi diye emin olmak istemiş ama senin üslup ne böyle hocam? Çok rahatsız oluyorsan yardım etme triplere bak 😁
Güzel kardeşim, konu sahibine düzgünce başarımın gerçek olmadığını söylüyoruz. Kendiside gerçek olmadığını biliyor. Gerçek sanmıştım diyor, değil dememize rağmen hala emin misiniz diyor. Rahatsız olan konu sahibi gibi. Size ne benim triplerimden bu arada size mi cevap verdim? Üslubunuzu koruyun.

Güzel kardeşim, konu sahibine düzgünce başarımın gerçek olmadığını söylüyoruz. Kendiside gerçek olmadığını biliyor. Gerçek sanmıştım diyor, değil dememize rağmen hala emin misiniz diyor. Rahatsız olan konu sahibi gibi. Size ne benim triplerimden bu arada size mi cevap verdim? Üslubunuzu koruyun.
Bana cevap verip vermemen değil konu. Ayrıca senin dilinden konuşmam gerekirse kardeşin falan da değilim :D Forum yapan bir insana göre fazla gerginsin. Bu agresifliği burada ki kendi halinde insanlara göstermek yerine seni bu hale getiren insanlara göstermeye ne dersin? İki bildiğiniz bir şey olunca bakıyorum da bir yerleriniz bir yerlere eriyor :D Acınası...

Geri
Yukarı