GTA3 Android Türkçe yama yapmak

İşletim sistemi
Android

Kazuhira Miller

Kilopat
Yer
Mother Base
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Play Store'dan oyunu satın aldım ve yükledim, Türkçe yama yapmak istiyorum fakat belirtilen konumdaki "OBB" dosyasını açamıyorum. Kurulumda içine dosya atmam gerekiyor. Zarchiver uygulaması dosyayı açıyor fakat yine de içine kopyalama yapamıyorum. Nasıl yapacağım? Yardımcı olur musunuz?
Telefon: Samsung S21 5G.

Hocam dosya yöneticisi + ile OBB klasörüne erişim sağlayıp oyunun klasörünü başka bir dizine kopyalayın kurulumu gerçekleştirip yeni dosya olan klasörü OBB klasörüne geri atın.

Arkadaşlar Play Store'dan oyunu satın aldım ve yükledim, Türkçe yama yapmak istiyorum fakat belirtilen konumdaki "OBB" dosyasını açamıyorum. Kurulumda içine dosya atmam gerekiyor. Zarchiver uygulaması dosyayı açıyor fakat yine de içine kopyalama yapamıyorum. Nasıl yapacağım? Yardımcı olur musunuz?
Telefon: Samsung S21 5G.

Hocam cidden aldınız mı korsan ise belirtmeniz gerek her korsan yama orijinale uymaz. diye biliyorum

Telefonu bilgisayara bağlayarak yapabilirsiniz. Yeni Samsung cihazlarda artık Android klasörüne erişim yok. zArchiver klasörü görüntüleyebilir fakat işlem yapamaz.

Dosya Yöneticisi + ile kurulumu gerçekleştirdiğimde oyun hata veriyor. "OBB" klasörüne başka dizinde kurulum yapıp tekrar oraya atarsam da oyun tekrar indirmeye başlıyor. Bilgisayardan yapmak, dosya yöneticisi + ile yapmakla aynı, hata verip kapanıyor.

Geri
Yukarı