GTA5 Dosya Taşıma Sorunu

kamilcan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi forumlar öncelikle. Bende gta 5 var ama Steam versiyonu değil. Oyunu rockstar'ın kendi sitesinden indirdim. Ama oyunu direk Yerel Disk ( : D ) diskine kurdum. (Yani d'nin içi gta5 dosyaları ile doldu.) Tüm dosyaları D\GTA5 gibi bi dosyaya atmak istediğimde oyunu başlatınca otomatik olarak ( : D ) diskini tarıyor ve oyunun sildiğini varsayıp yeniden yüklemeye çalışıyor. Bunun bir çözümü var mı ?

Adsız.png

lütfen yardım edin

Yokmu bir babayiğit sorunu çözebilecek :D

Merhaba, iyi forumlar öncelikle. Bende gta 5 var ama Steam versiyonu değil. Oyunu rockstar'ın kendi sitesinden indirdim. Ama oyunu direk Yerel Disk ( : D ) diskine kurdum. (Yani d'nin içi gta5 dosyaları ile doldu.) Tüm dosyaları D\GTA5 gibi bi dosyaya atmak istediğimde oyunu başlatınca otomatik olarak ( : D ) diskini tarıyor ve oyunun sildiğini varsayıp yeniden yüklemeye çalışıyor. Bunun bir çözümü var mı ?

Eki Görüntüle 115861

lütfen yardım edin

Yokmu bir babayiğit sorunu çözebilecek :D
çözebildiniz mi acaba 55 gb yükleme yapmak istiyor şu an

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı