GTA5 üzerinden Social Club girişi nasıl yapılır?

mrtomrg

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Ben geçtiğimiz günlerde GTA5 Social Club hesabı satın aldım.

Geçenlerde soru sorduğumda Social Club sitesinden giriş yaptığında sağda game downloads diye bir kısım var oradan oyunu indirip giriş yapabilirsin dediler.

Dediklerini yaptım oyuna girdim ESC ye bastığımda online kısmına geldiğimde gta5 online oynamak için Social Club giriş yapmalısın diyor nasıl giriş yapabilirim?

Sen oyuna girmeden önce Social Club'ın kendi launhcer'ini görmüyor musun? Girişi ondan yapman lazım. Veya oyun içindeyken "HOME" tuşuna basabilirsin. Social CLub ekranı gelir öyle.

Merhaba arkadaşlar.
Ben geçtiğimiz günlerde GTA5 Social Club hesabı satın aldım.

Geçenlerde soru sorduğumda Social Club sitesinden giriş yaptığında sağda game downloads diye bir kısım var oradan oyunu indirip giriş yapabilirsin dediler.

Dediklerini yaptım oyuna girdim ESC ye bastığımda online kısmına geldiğimde gta5 online oynamak için Social Club giriş yapmalısın diyor nasıl giriş yapabilirim?

ID ve Şifren ile ? :D

Onu biliyorum ama ID ve şifremi girecek bir pencere gelmiyor

Şöyle anlatayım oyuna hangi platformdan girersen gir, Social Club uygulamasını çalıştırır ve bunun üzerinden giriş yapar. Bu uygulamanın arayüz kısmıda klavye üzerinde "Home" tuşu ile açılıyor. Eğer ki oyunu açıp herhangi bir menü içerisinde klavyeden "Home" tuşuna bastığında bile arayüzü göremiyorsan. Social Club uygulamasını silip baştan kur, yazılımsal bir sıkıntı olabilir. Normaldede zaten sormaması lazım giriş yaptığın hangi platform olursa olsun social club'a bağlanıp giriyor ki offline mod seçsen bile belge oluşturuyor bağlantı geldiğinde kendi bağlantı kurmaya çalışıyor.

GTA V açınca zaten hesabına girmeni istiyor. Büyük ihtimalle girdin ve hatırlamıyorsun. Auto sign in seçeneğini işaretlediysen bir sonraki girişte bu ekranı es geçecektir.
Screenshot_1.png
Ayrıca GTA V Rockstar versiyonunda Home tuşu ile sadece Social club ayarlarını yapıyorsun.
Social club kaldırın. GTA V Launcher tekrar basın. Social club launcher tekrar kuracaktır.
Screenshot_2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı