GTA'a benzeyen film

YFK

Hectopat
Makaleler
8
Arkadaşlar 2014 - 2015 gibi izlediğimiz bir filmdi. O yüzden sahneleri yanlış hatırlıyor olabilirim. Şimdi hatırladığım kadarıyla filmde bir oyuncu vardı. Bu oyuncu GTA oyunlarına benzeyen bir oyun oynamaya başlıyordu. Yani kontrol ettiği bir karakter vardı ve görevler yapıyordu. Suç işliyordu falan. Okul gibi bir yerde Katliam'a benzeyen bir görev yaptıktan sonra haber kanalları falan katliam oldu şeklinde bir haber yapmışlardı. ( bu kısmı pek hatırlamıyorum.) Daha sonra oyuncu haberleri fark ettikten sonra aslında yönettiği kişinin gerçek hayatta olduğunu anlıyordu. Bu kişinin oyun karakteri olmasıyla ilgili bir sahne vardı sanırım başlarda. Daha sonra oyuncu dışarıya bakıp polislerin evini kuşattığını görüyor, ve kontrol ettiği kişiyi " bu adam gerçek hayatta varsa ona ulaşabilirim." mantığıyla arıyordu. Ve daha sonra bu olaydan kurtulmaya çalışıyorlardı sanırım. Ayrıca filmde iPhone 5S gibi bir cihaz ile arama yapıyordu yani filmin 2013 - 2015 gibi çıkmış olması muhtemel. Film Digitürk'te yayınlanmıştı sanırım. Aksiyon türünde olmasıda muhtemel.

Çok sanmıyorum ama bu filmi hatırlayanlarınız varsa haber verirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1686172974861.png

Artı -1 Eksi
Bu olabilir mi? GTA ile alakalı bir kısa film:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değil hocam.
Bu olabilir mi? GTA ile alakalı bir kısa film:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gamer filmine baktım hocam. Bir iki benzerliği var ancak o da değil.

Filmi buldum. Fikirlerini paylaşanlara teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı