GTA'te 5 terrorbyte gelmiyor

Felix98

Hectopat
Daha fazla  
Services kısmından çağırıyorum. 30 saniye sonra mechanics arayıp şu anda getiremiyorum falan diyor. Ne yapmam lazım?

Services kısmından çağırıyorum. 30 saniye sonra mechanics arayıp şu anda getiremiyorum falan diyor. Ne yapmam lazım?
Otopark varsayılabilicek/terrorbyteın trafiği engellemediği bir alanda çağırmalısın eğer penthouseların olduğu hava alanına doğru biraz aşağıya gidersen çağırabilirsin.

Session ile alakalı bir olay değil öyle olsaydı direk hiç çağıramazdı. Mekanikiğin arayıp oraya getiremiyorum demesi normalde o bölgeye getirebileceğini ancak oraya araba geldiği/veya oyuncu başka bir yöne doğru hareket ettiği için iptal oldu anlamına geliyor.

Session ile alakalı bir olay değil öyle olsaydı direk hiç çağıramazdı. Mekanikiğin arayıp oraya getiremiyorum demesi normalde o bölgeye getirebileceğini ancak oraya araba geldiği/veya oyuncu başka bir yöne doğru hareket ettiği için iptal oldu anlamına geliyor.
Yok Public Session'da ping problemi olduğundan dolayı o seçeneği denesin diye dedim. Çoğu görevi yaparken internetim iyi olmasına rağmen ping probleminden dolayı görevleri bitiremiyorum. O yüzden Closed Friend Session'da takılıyorum genellikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı