GTS 250 Ekran kartı MHz düştü

Hocam büyük ihtimalle gerçek değerler bunlar değil bu hata ısıdan dolayı gerçekleşir ama MSI afturburnerı PC'den tamamen kaldırıp restart atıp tekrar oyuna girer misiniz?

Deniyorum.
Hocam büyük ihtimalle gerçek değerler bunlar değil bu hata ısıdan dolayı gerçekleşir ama MSI afturburnerı PC'den tamamen kaldırıp restart atıp tekrar oyuna girer misiniz?

Hocam dediklerinizi yaptım sorunsuz oyunu oynadım şimdi ne yapmam gerek.

Son düzenleme:
Deniyorum.

Hocam dediklerinizi yaptım sorunsuz oyunu oynadım şimdi ne yapmam gerek.

Hocam demek ki ekran kartını ya uzun süre yüksek değerler de yani sınırda kullandınız ya da dün yüksek bir değere o.c yaptığınız için kart default ayarlara döndü. Bence o.c yapmayın veya düşük ayarlarda o.c yapın.

Hocam demek ki ekran kartını ya uzun süre yüksek değerler de yani sınırda kullandınız ya da dün yüksek bir değere o.c yaptığınız için kart default ayarlara döndü. Bence o.c yapmayın veya düşük ayarlarda o.c yapın.

MSI Afterburner'i kaldırmadan önce OC'yi kaldırmıştım ama sorun bu değil ki. Sorun oyundayken normal değerler verip oyundan çıkınca 300MHz düşmesi neden böyle olduğunu sormuştum ama böyle kullanacağım artık yapacak bir şey yok. Yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı