GTS 250 sistemde oyunlarda tam ekran yapılmıyor

mandrake867

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar genel olarak oyunların çoğunda tam ekran yapamıyorum. Örneğin LoL gibi eskiden sorun olmuyordu sonra birden tam ekrana alınca aralık dışında hatası veriyor ve ekran gelmiyor. Sadece LoL'de olmuyor bu wt wot tarzı oyunlarda da oluyor. Çerçevesiz oynamak zorunda kalıyorum çerçevesize alınca sorun olmuyor da FPS çok düşüyor ne yapmam lazım? Yardım ederseniz çok sevinirim ekran kartım bayağı eski ondan dolayı mı NVIDIA GTS 250 kullanıyorum...
Tam ekran moduna alınca görüntü gidiyor monitörde aralık dışında yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlük ile alakalı bir durum olabilir. Ekran kartı monitöre sığmayacak kadar büyük çözünürlükte görüntü veriyorsa bu hatayı alabilirsin. Bendede böyle olmuştu. Çözünürlüğü çok yükseltince ekrana sığmamıştı.

Çözünürlük ile alakalı bir durum olabilir. Ekran kartı monitöre sığmayacak kadar büyük çözünürlükte görüntü veriyorsa bu hatayı alabilirsin. Bende de böyle olmuştu. Çözünürlüğü çok yükseltince ekrana sığmamıştı.

Eskiden böyle olmuyordu bir şey oldu sonra tam ekran yapamamaya başladım monitör çözünürlüğü ile oyun çözünürlüğü aynı tam ekran yapamıyorum yine de ama çerçevesizde problem olmuyor format atsam düzelir mi ne yapmam gerek

Geri
Yukarı