Çözüldü GTS250M Pacify DX11 Feature level hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
1606507024446.png

Arkadaşlar, böyle hata alıyorum. Ekran kartım güncel.
Sistem özellikleri:
GTS250M ekran kartı.
8 GB RAM.
Windows 10 Pro.

Çözüm
Ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin.
Ekran kartım güncel.

Ekran kartınızın DirectX 11 desteği mevcut.
Tamamen mevcut değil. Attığınız linki okusaydınız bunu anlardınız.
Even though it supports DirectX 11, the feature level is only 10_1, which can be problematic with many DirectX 11 & DirectX 12 titles.
Türkçesi: DirectX 11 desteklemesine rağmen özellik seviyesi sadece 10_1. Bu da çoğu DirectX 11 ve 12 gerektiren oyunlarda sorun çıkarabilir. Pacify da bunlardan birisi.

...DX 11 indirilen bir şey ise...
DX11 öyle indirilen bir şey değil, kartınızın donanımsal desteği olması gerek.
Ekran kartınızın DX özellik desteği yetmiyor gibi. Windows arama çubuğuna dxdiag yazıp ekran kartınızın bulunduğu sekmenin görüntüsünü paylaşır mısınız?

Ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin.
Ekran kartım güncel.

Ekran kartınızın DirectX 11 desteği mevcut.
Even though it supports DirectX 11, the feature level is only 10_1, which can be problematic with many DirectX 11 & DirectX 12 titles.
Türkçesi: DirectX 11 desteklemesine rağmen özellik seviyesi sadece 10_1. Bu da çoğu DirectX 11 ve 12 gerektiren oyunlarda sorun çıkarabilir. Pacify da bunlardan birisi.

...DX 11 indirilen bir şey ise...

Çözüm

Türkçesi: DirectX 11 desteklemesine rağmen özellik seviyesi sadece 10_1. bu da çoğu DirectX 11 ve 12 gerektiren oyunlarda sorun çıkarabilir. Pacify da bunlardan birisi.

Ben ekran kartını şöyle güncelliyorum direk sürümü indirip kuruyorum eğer yanlış yapıyorsam doğrusu nedir açıklar mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı