GTX 1050 2 GB 2. el ne kadar eder?

Bütçe
1400-1700

Batuhan Sönmez

Hectopat
1 haftadır ilanlara bakıyorum kovalıyorum. 2000₺'den aşağı düşen yok. Tek fanlı modellere bile 1900-2000 yazmışlar. Geçen günlerde 1900₺ çift fan satan biri ile konuştum. Bende o an bütçe yoktu o da başkasına satmış kaça sattınız dedim 1500 dedi. Bugün nasıl olduğunu sorduğumda ise ederi zaten 1600-1900 dedi. E bildikleri halde bu fiyatlara koyuyorlar. Alıcı almak istese alamıyor. Nereden bulabilirim 1400-1700₺ ye GTX 1050?

Sarı site harici temiz kart bulmak zor olur hocam. Satıcılarla konuşmaya, anlaşmaya çalışın. Pazarlığın dibine vurun, huyuna suyuna gidin belki öyle indirirsiniz fiyatı. Herkes tok satıcı olmuş, rastgele fiyata koyup ava çıkıyorlar :D

1500 TL'ye satan kişi benim görünce şaşırdım konuyu hahaha. 1900 ilan açıp bekliyecektim hedef fiyatım da 1750 TL idi. Ancak baktım ki 1900 TL olan letgo ilanları aylardır duruyo. Ben de @UtkuRS hocama sarı sitenin prosedürleriyle uğraşmak yerine havale sonrası kargo teklif ettim kendisi kabul etti ve sorunsuz bir şekilde sattım. Kartı arkadaşımdan 1200 TL'ye almıştım kısa günün karı diyelim :D

Sarı site harici temiz kart bulmak zor olur hocam. Satıcılarla konuşmaya, anlaşmaya çalışın. Pazarlığın dibine vurun, huyuna suyuna gidin belki öyle indirirsiniz fiyatı. Herkes tok satıcı olmuş, rastgele fiyata koyup ava çıkıyorlar :D

Yani bu tokluğu aşmış artık aç gözlülük olmuş hocam. Adam ederinin 1600 olduğunu biliyor ki o kadar da fazla tek fana onu gözü görmüyor ederinin ederi üstüne satıyor. Harbi değişik iş. 2 hafta daha mantıklı koyan biri bekleyeceğiz demek ki.
1500 TL'ye satan kişi benim görünce şaşırdım konuyu hahaha. 1900 ilan açıp bekliyecektim hedef fiyatım da 1750 TL idi. Ancak baktım ki 1900 TL olan Letgo ilanları aylardır duruyor. Ben de @UtkuRS hocama sarı sitenin prosedürleriyle uğraşmak yerine havale sonrası kargo teklif ettim kendisi kabul etti ve sorunsuz bir şekilde sattım. Kartı arkadaşımdan 1200 TL almıştım kısa günün karı diyelim :D

@UtkuRS ben bu reise bir dönem GT 1030 teklif ettim üstünü arıyorum dedi 3 kişi burada buluştu şimdi bana kart lazım.

Sarı sitedeki çoğu fiyat pazarlık payı dahil halde zaten. İlgilendiğiniz ilan varsa son fiyatını sorarsınız, belki biraz daha pazarlıkla bütçenize uyuyorsa dener alırsınız.

GTX çok önemli değilse RX 560 veya GTX 960 bakın.
GTX 960 fiyatına 1050 olayı da komik olmuş.

Hocam encoder olarak NVENC olması yetiyor. 1050 biraz daha 960'a göre güncel diye o fiyata bulursam alacağım. Yayınlarda yayını NVENC ekran kartı üzerinden açmam lazım. Yani CS:GO Valorant yayını yapan birine fazla bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı