GTX 1050 2 GB nasıldır?

Çok aradım ama bulamadım üstat ya. Forumada sordum herhangi bir cevap gelmedi. Bende son çare bu kartı aldım. GTX 750 Ti bile 1.300TL'ye satıyorlar :(.
1050'nin piyasası bu hocam aldığınız kart kötü değil. Dediğiniz oyunlara yeter fakat fazlasını beklemeyin.

Ekran kartı fiyatlarının düşmesine rağmen bu bütçede inatla fiyatlar inmiyor. RX 480 bile 2.500 TL oldu, adamlar hala 1250'ye GTX 750 satıyor.

Bu fiyata 7870 temizini bulursanız çok iyi. Sürücü desteğinin yakın vakitte kesilmesi sizin için sorun değilse tabi.
"GTX 1050 daha iyi olur.
En başta biri DX11.1 diğeri ise 12. Kararı siz verin"

HD 7870XT vs. GTX 1050 adlı açtığım konuya atılan mesajlar bu yöndeydi, bu yüzden GTX 1050 seçtim.

Arkadaşlar Param Güvende ile 1.500TL'ye aldım. Sizce nasıldır bu kart? Oynayacağım oyunlar Max. GTA V, ETS 2, Valorant vs. hangi ayarlarda kaç FPS oynarım bu oyunları? Ayrıca hem şu anki sistemimde de kullanacağım, hem de 1 ay sonra alacağım sistemimde. İkisini de yazıyorum.

Eski sistem;
  • i3-4170
  • ECS H81H3-M7

Yeni sistem;
  • i5-11400F
  • ASUS Prime H510M-K
Ne beklediğinize bağlı. 25-45 FPS arası çok AAA oyun bitirdim ben.

Eğer grafik ayarlarını fazla önemsemiyorsanız (ki bence günümüz AAA oyunlarının düşük grafikleri bile tatmin edici bir görsellik sunuyor) her oyunu oynayabileceğiniz bir kart.

Ne beklediğinize bağlı. 25-45 FPS arası çok AAA oyun bitirdim ben.
En fazla oynayacağım oyunları yazdım. Özellikle ETS2'de Medium veya High'ta kaç fps alabilirim?

Arkadaşlar birde attığım bu modelde 6 pin güç girişi var mı? Aldığım arkadaş extra güç girişi yok, Anakarttan besleniyor dedi.

En fazla oynayacağım oyunları yazdım. Özellikle ETS2'de Medium veya High'ta kaç fps alabilirim?

Arkadaşlar birde attığım bu modelde 6 pin güç girişi var mı? Aldığım arkadaş extra güç girişi yok, Anakarttan besleniyor dedi.
ETS 2 rahat oynatır her ayarda hocam. Diğer oyunlar da aynı şekilde. Ben GTA V'yi yüksek ayarlarda rahat oynuyordum. Güç girişi benim modelde yok fakat sizinkinden emin değilim.

Geri
Yukarı