Çözüldü GTX 1050 4 GB Detroit Become Human Düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Agnes

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bildiğiniz gibi Detroit Become Human 18 Haziran'da Steam'e geliyor, bende denemek amacıyla demosunu indirdim fakat FPS, ayarlar düşük olmasına rağmen 30-50 arasında gidip geliyor ve işlemcinin MHz değeri de dalgalı. Genel olarak 3510 MHz'de çalışıyor ama arada sırada 2710 MHz'ye düşüp 3810 MHz'ye çıktığı da oluyor. Bilgisayarımın özellikleri çok iyi değil biliyorum ama FPS'yi en azından 50-70 seviyesine çıkarabilir miyiz? Çünkü daha ilk bölümde bu FPS'leri veriyorsa oyunu satın aldığımda diğer bölümlerde daha düşük FPS vermesi muhtemel. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Özellikler ve Afterburner oyun içi değerleri;
CPU: i7 7700HQ
GPU: GTX 1050 4 GB
RAM: 2*8 2400MHz
Ayrıca laptop Nihai Performans modunda çalışıyor ve SSD'ye kurulu.

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bildiğiniz gibi Detroit Become Human 18 Haziran'da Steam'e geliyor, bende denemek amacıyla demosunu indirdim fakat FPS, ayarlar düşük olmasına rağmen 30-50 arasında gidip geliyor ve işlemcinin MHz değeri de dalgalı. Genel olarak 3510 MHz'de çalışıyor ama arada sırada 2710 MHz'ye düşüp 3810 MHz'ye çıktığı da oluyor. Bilgisayarımın özellikleri çok iyi değil biliyorum ama FPS'yi en azından 50-70 seviyesine çıkarabilir miyiz? Çünkü daha ilk bölümde bu FPS'leri veriyorsa oyunu satın aldığımda diğer bölümlerde daha düşük FPS vermesi muhtemel. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Özellikler ve Afterburner oyun içi değerleri;
CPU: i7 7700HQ
GPU: GTX 1050 4 GB
RAM: 2*8 2400MHz
Ayrıca laptop Nihai Performans modunda çalışıyor ve SSD'ye kurulu.

Eki Görüntüle 573957
Oyunun optimizasyonu normal olarak biraz sıkıntılı. Düzeltirler illaki.

Geri
Yukarı