GTX 1050 Apex Legends Sorunu

Tercüman98

Decapat
Değerli dostlarım oyunda 100+ FPS alabiliyorum yani öyle gösteriyor sol üstte ancak sanki 15 20 fps gibi hissediyorum. V-sync Adaptive yaptığım zaman çok akıcılaşıyor ama dehşet şekilde input lag oluyor hiç oynanmaz duruma geliyor. Sadece Apex'de yaşıyorum bu sorunu. Training kısmında da olmuyor gayet akıcı orası ancak Oyun içinde imkanı yok FPS 150 de olsa oynatmıyor. GTX 1050 ve i5 4570 Sistemim. Denediğim Yöntemler;
  • Değerlere baktım hepsi normal.
  • Oyun tam ekran veya pencereli tam ekran yaptım farketmedi.
  • Çözünürlüğü düşürdüm, arttırdım yine olmadı.

Bu forumda araştırınca bir ayar buldum onu denedim ben de sorunlar çözüldü forum içerisinde biraz detaylıca araştırma yaparsan bulabilirsin.

Grafik ayarların neler? Ben hayatta 100 üstünü göremiyorumda.
Hocam çözünürlüğü de düşürdüm herşey en düşükte.
Bu forumda araştırınca bir ayar buldum onu denedim ben de sorunlar çözüldü forum içerisinde biraz detaylıca araştırma yaparsan bulabilirsin.
Hocam öyle birşey demişsin ki hem umutlandım hem düşündüm koca forum 1000 tane ayar var hangisinin olduğunu nerden bileceğim sen söyleyemezmisin ?

Hocam çözünürlüğü de düşürdüm herşey en düşükte.

Hocam öyle birşey demişsin ki hem umutlandım hem düşündüm koca forum 1000 tane ayar var hangisinin olduğunu nerden bileceğim sen söyleyemezmisin ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı