GTX 1050 Driver Önerisi

CalyBoi

Hectopat
436.48 driverı kurulu şu an ama oyunda FPS düşüşü oluyor, format atmadan önceki driverda bu sorunlar yoktu ama ne olduğunu hatırlamıyorum. Eski driverlardan birini kurmak istiyorum ama hangisini kurmam gerek? En iyi verimi hangisinde alırım? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama eski sürümünde ki performansı daha iyiydi o sebebten böyle bir konu açtım ve biraz araştırdım eski sürüme dönün diyene baya fazlaydı?

Ama eski sürümünde ki performansı daha iyiydi o sebebten böyle bir konu açtım ve biraz araştırdım eski sürüme dönün diyene baya fazlaydı?
Xbox DVR yi kapattınız mı? Yüksek performans moduna aldınız mı? Chipset driveri güncellediniz mi? Bunları yapın daha sonra eski performansı alamıyorsanız eski driver i kurarsınız.

399.24 olabilir. Uzun süre boyuncu MSI GTX 1050 2GT ekran kartım ile bu sürücüyü kullandım. Oldukça stabil olduğunu ve diğer sürücülere oranla daha yüksek performans sergilediğini gözlemledim.

Xbox DVR yi kapattınız mı? Yüksek performans moduna aldınız mı? Chipset driveri güncellediniz mi? Bunları yapın daha sonra eski performansı alamıyorsanız eski driver i kurarsınız.
Xbox kapamayı deneyeceğim. Bütün Driverler güncel yüksek performans derken detay verebilirmisin lütfen
436.02 şuan en iyi seçenek gibi. Bu driverın üstündekiler GTA V online başta olmak üzere bazı oyunlarda crash veriyor.
Şuan deniyorum hocam teşekkür ederim
Xbox kapattım ve linkteki sayfadaki herşeyi aşağı yukarı yaptım oyuna girdim değerler resimde gözüktüğü gibi oyunu ilk 15 20 dakikası gayet akıcıydı ama sonrada fps biraz düştü ve yırtılmalar olmaya başladı

Dosya Ekleri

• 15712586307346168825374071290599.jpg
    15712586307346168825374071290599.jpg
    2,6 MB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı