GTX 1050 Hala Alınır Mı?

1030'a o parayı vermek istemiyorum. R7 370'den GT 1030'a geçmek de istemiyorum. Almışken iyi alayım diyorum da param yetmiyor. GTX 1050Ti çok pahalı.

İnternetteki fiyatlara kanmamanı öneririm. 1 ay önce sistem topladım Vatan'dan. İnternet sitesinde 1050TL yazan kart şubede 800TL'ye satılıyordu. Bu şekilde 1050 alacakken yetkilinin bunu söylemesi üzerine 1050Ti olarak değiştirdim parçayı. Sonuç olarak Vatan gibi kuruluşların internet sitesindeki fiyatları her zaman şubedekiyle aynı olmayabiliyor. Hatta Sinerji gibi sitelerin indirimlerini kovalarsan daha ucuza getirebilirsin.

İnternetteki fiyatlara kanmamanı öneririm. 1 ay önce sistem topladım Vatan'dan. İnternet sitesinde 1050TL yazan kart şubede 800TL'ye satılıyordu. Bu şekilde 1050 alacakken yetkilinin bunu söylemesi üzerine 1050Ti olarak değiştirdim parçayı. Sonuç olarak Vatan gibi kuruluşların internet sitesindeki fiyatları her zaman şubedekiyle aynı olmayabiliyor. Hatta Sinerji gibi sitelerin indirimlerini kovalarsan daha ucuza getirebilirsin.
1 ay kadar bekleyeceğim. Dediğiniz gibi indirimleri kovalayacağım. Güzel bir indirim bulursam direk alırım zaten.

Mesaja bak! İnsanları 'borç al' veya 'taksit yap' diye akıl vermek mi bizim buralardaki amacımız? Sosyalde tavsiye vermek ve fikir alışverişi yapmak takıldığımızı sanıyordum.
:) Fark ettiysen borç al kelimesinin yanında bir işaret var bu mesaj dilinde takılma şaka yapma gibi birşey. Soruyu soran arkadaşında dediği gibi o bütçesine uygun olanı alacak biz sadece öneride bulunuruz. Ben aradaki 15-20 FPS nin 200 TL ye değeceğini ve ileriye dönük 1050 Tİ almasını öneririm karşıdaki yetişkin bir insan beyni var fikri var düşünür taşınır ben o parayı veremem der GTX 1050 alır veya onuda veremem der GTX 750 alır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı