GTX 1050 Ti ya da RX 570 hala alınır mı?

Msi Rx 570 armor kullanıcısıyım ve birçok oyunda ultra, bazılarında da high oynuyorum. Oynuyorumdan kastım 50 - 60+ FPS'lar. Bir egzoz fanım var kasa soğutmam öyle ahım şahım iyi değil ve en fazla 75° aldım. Bu sıcaklığı standart fan ayarlarında almıştım ancak kendi fan ayarlarımı yaptığımda 62'nin üzerine çıkmıyor. Ancak ben yine de standart fan ayarlarını kullanıyorum çünkü sıkıntı yok niye her seferinde aktif edeyim ki öyle de oynuyorum kayıp olmadan böyle de. İçiniz rahat olsun.

İyi bir kasa aldığınız sürece ve sıcaklık değerleri arkadaşların dediği gibi 85-90 derecelere çıkmadığı sürece bir sorun olmaz. 1050 Ti bu saatten sonra alınmamalı.
Kardeşim ben RX 570 aldım, aldığıma pişman oldum Wattman hatası yaşadım. Coil whine da yaşadım. GTX 1050 Ti var bende, memnunum. GTX 1050 Ti 2. el alınır, RX 570 de güzel bir kart.

Her ne olursa olsun teknoloji şans işi bu bir gerçek. Fabrikadan aynı marka işlemci alıyorsun biri OC ile 4 GHz oluyo diğeri 3.90 bile olamıyor. Ee ama aynı parayı verdik nasıl oluyor arkadaş. Demek ki aynı fırından çıkan her ekmek aynı değilmiş. Şans işi biraz da bu işler.

RX 570 alınır, 1050 Ti ne olursa olsun alınmaz. 2. el piyasası bile saçma şekilde pahalı. Model olarak Nitro+ öneririm. RX 580 Nitro+ kullanıyorum. Yaz sıcağında overclock yaparken bile tek bir şüphem olmuyor, soğutması çok iyi. Oyunlarda 60'ı geçmiyor. 65-70 görmek için Furmark, OCCT falan kullanmam ve power limiti sona çekmem gerekiyor.

Rdr 2 gibi güncel oyunda nasıl bir performans sergilediğine bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 570 alınır, 1050 Ti ne olursa olsun alınmaz. 2. el piyasası bile saçma şekilde pahalı. Model olarak Nitro+ öneririm. RX 580 Nitro+ kullanıyorum. Yaz sıcağında overclock yaparken bile tek bir şüphem olmuyor, soğutması çok iyi. Oyunlarda 60'ı geçmiyor. 65-70 görmek için Furmark, OCCT falan kullanmam ve power limiti sona çekmem gerekiyor.

RX 570 için Asus'un STRIX soğutmalı modelini düşünüyordum ama Nitro+ için bir araştırma yapacağım anlaşılan çünkü bu modeli kullanan çok kişi var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı