GTX 1050 HDMI to VGA ile kullanma

Chaser_

Hectopat
MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 GAMING X 2G 2GB 128 bit GDDR5 Fiyatı

Alacağım ekran kartı modeli bu. VGA girişli bir monitor kullanıyorum. HDMI to VGA dönüştürücü alsam performans kaybı yaşar mıyım? Oyunlarda nasıl bir şey yapmalıyım acaba ? Kartın üzerinde girişleri çizerek anlatırsanız iyi olur hangisinin ne olduğunu bilmiyorum teşekkürler şimdiden. Ya da DVİ to VGA mı yapmalıyım hangisi iyi olur aralarında fark var mı ?
ekrankartı.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GTX 1050 TI, RX 470, RX 570, RX 580 ve RX 480 ile HDMI to VGA kullandım. Genel olarak diyeceğim tek şey ufak bir gecikme ve hafif bir yumuşak görüntü efekti oluşuyor. Bir süre idare eder ama ben sonunda güncel bir monitör alıp, HDMI ile bağlamaya başladım. Arada fark var kesinlikle. Kullandırmayacak kadar mı derseniz, cevabım "hayır" olacaktır. Bakarsınız bir süre, fırsat bulunca monitör güncellersiniz.
GTX 1050 TI, RX 470, RX 570, RX 580 ve RX 480 ile HDMI to VGA kullandım. Genel olarak diyeceğim tek şey ufak bir gecikme ve hafif bir yumuşak görüntü efekti oluşuyor. Bir süre idare eder ama ben sonunda güncel bir monitör alıp, HDMI ile bağlamaya başladım. Arada fark var kesinlikle. Kullandırmayacak kadar mı derseniz, cevabım "hayır" olacaktır. Bakarsınız bir süre, fırsat bulunca monitör güncellersiniz.

Çözüm
Bu durumun oyunlarda etkisi nasıldır yada dvi to vga olarak kullansam fark olurmu ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı