GTX 1050 i5 7300HQ sistem Forza Horizon 4 kaldırır mı?

Öyle bir yöntemde var ama tek seferde 150 TL yükleyip almayacağım 80 TL hazırda var Steam cüzdanımda 70TL yükletip alacağım 70 TL'yi iade edersem gelir.
Ben böyle biliyorum.

Her türlü drop mu yiyeceğim düşük yüksek fark etmeden mi?

RAM'den dolayı drop yersiniz ancak çok fazla olmaz. RAM'i arttırırsanız bu sorun çözülür.

Öyle bir yöntemde var ama tek seferde 150 TL yükleyip almayacağım 80 TL hazırda var Steam cüzdanımda 70TL yükletip alacağım 70 TL'yi iade edersem gelir.
Ben böyle biliyorum.

Her türlü drop mu yiyeceğim düşük yüksek fark etmeden mi?

Hocam Steam versiyonunda bir sürü sorunlar olabiliyor. Belki drop alabilirsiniz fakat muhtemelen almazsınız diye düşünüyorum. Drop dediğimde sürekli olanlardan değil arada sırada takılmalar meydana gelebilir. Tam emin değilim.

RAM'den dolayı drop yersiniz ancak çok fazla olmaz. RAM'i arttırırsanız bu sorun çözülür.

Hocam RAM'i artıracağım elimde bütün bilgileri var şu an kullandığım RAM'in ama satıcı marka şu an aynı RAM'i satmıyor sanırım.
Sodim 2400 MHz CL17 1.20 Volt RAM markası bu olmalı SK Hynix.
Bir de hocam şu anki RAM'lerim 1900 MHz'de çalışıyor olarak gözüküyor CPU Z de düzeltmeyi düşünyorum ama yapmaya korkuyorum yanlış birşeyde parça bozuluyormuş sanırım.

Geri
Yukarı