GTX 1050 İçin 2. El Sistem Önerisi

emrehankaya1

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam işlemci anakart RAM maksimum 550-600 tl civarı. Yani minimum zarar ile çıkmak istiyorum bu işin içinden. Buradan kombinasyon da önerebilirsiniz parça bulamazsanız internetten. Parça sorabileceğim arkadaşlarım var.

Hocam işlemci anakart RAM maksimum 550-600 tl civarı. Yani minimum zarar ile çıkmak istiyorum bu işin içinden. Buradan kombinasyon da önerebilirsiniz parça bulamazsanız internetten. Parça sorabileceğim arkadaşlarım var.
İşlemci: Xeon x3440 (X3430 almayın çünkü x3440'ın aksine 8 değil 4 thread'e sahip.) Aliexpress'te 90 TL ye satılıyor.

Anakart: P55 ya da H55 çipsetli, mümkünse 4 RAM slotlu, bilindik markalardan temiz bir anakart işinizi görecektir. Biraz araştırarak 200 TL gibi bir fiyata bulabilirsiniz.

RAM: RAM olarak linkini attığınız ürün işinizi görecektir.

İşlemci: Xeon x3440 (X3430 almayın çünkü x3440'ın aksine 8 değil 4 thread'e sahip.) Aliexpress'te 90 TL ye satılıyor.

Anakart: P55 ya da H55 çipsetli, mümkünse 4 RAM slotlu, bilindik markalardan temiz bir anakart işinizi görecektir. Biraz araştırarak 200 TL gibi bir fiyata bulabilirsiniz.

RAM: RAM olarak linkini attığınız ürün işinizi görecektir.
4 RAM slotlu biraz zor bulunuyor. 2 RAM slotlu alsam ne gibi eksisi olur?

1 AYLIK ACİL SATILIK SAĞLAM INTEL H55 DDR3 VGA+GLAN+ses - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 526290760 hocam bu üründe arkadaş 1 aylık yazmış model numarasını sordum cevap verince buraya yazacağım. Dediğiniz anakartı da beğendim.
Hocam linkini verdiğiniz anakarta Gigabyte'nin sitesinden baktım Xeon X3440 hakkında bir şey yazmıyor. Çalışmama gibi bir durum olur mu? Deneyen insanlar var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı