GTX 1050 için işlemci ve anakart önerisi

"Almayın aldırmayın" gibi şeyler söylemek istemiyorum fakat kendim kullanımlarımdan memnun kalmadım, AMD ürünlerine yönelmenizi tavsiye ederim illa ki NVIDIA alacaksanız 1050 Ti altına bakmanızı önermiyorum, tabii bütçe durumunuz hakkında bir fikrim yok karar size kalmış durumda fakat söylediğim gibi 1050'den umduğunuz performansları alacağınızı düşünmüyorum fakat bu ürünün VRAM, marka, model gibi etkenlerle değişebilir.

GTX 1050 2 GB kullandım hiç memnun kalmayıp satıp GTX 1060'ı 750 TL'ye almıştım. Tabii şu an o fiyata bulmak imkansız.

Arkadaş içinde tavsiyem Ryzen serisi daha ucuza denk gelir diye tahmin ediyorum minimum 6. nesil işlemci onu rahat besleyecektir onun da 2. eli sıfır Ryzen demek

MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4G almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar; GTX1050 almayı düşünüyorum, işlemci i3 4160. Biraz araştırdım, 728P'de darboğaz olur diyorlar. Uygun fiyata GTX1050'de darboğaz olmayacak işlemci ve anakart arıyorum. Lütfen olabildiğince uygun fiyatlı olsun, şimdiden teşekkürler.
i3 6098p ve H110 pro d anakart hem fiyat olarak hem performans olarak işini görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı