GTX 1050 ile GTX 1070 şehirler arası takas olur mu?

Daha fazla  
Arkadaşlar bir arkadaşla konuştum dedi ki bende GTX 1070 var sen GTX 1050 ver üstüne 300 TL bende olabilir dedim. Neden böyle bir teklif veriyorsun dedim oda dedi ki benim işlemcim kötü ekran kartı çok darboğaz yapıyor. Dedim ki PSU yetmiyor arkadaş dedi bende 450 watt PSU var hediyem olsun dedi inanamadım. Çalıştığının kanıtlarını isticem. Başka ne yapabilirim sizce çok mu riskli ben aydındayım arkadaş Elazığ'da çok uzakta bunu nasıl yaparım siz bu durumda olsanız ne yaparsınız?

"Bir arkadaş" dediğin büyük ihtimalle internetten tanıştığın birisi ve seni en kibar tabirle kökmeye çalışıyor. Böyle bir takasın karşı taraf için hiçbir mantıklı yanı yok.

"Bir arkadaş" dediğin büyük ihtimalle internetten tanıştığın birisi ve seni en kibar tabirle kökmeye çalışıyor. Böyle bir takasın karşı taraf için hiçbir mantıklı yanı yok.

Arkadaş hatta diyor test et sonra parayı at diyor ne yapayım peki sizce?

Yanına tulum peyniri de gondersin 1-2 paket hazır Elazığ'da iken. Saka bir yana boyle bir şey sence mümkün mü? Saka gibi 450W PSU da gondereyim demis adam, hayır kurumu mu bu arkadas?

300 watt PSU var bende ofiste kullanacağım diyor bir de önceden ekran kartını ucuza aldım o yüzden diyor.

Arkadaş hatta diyor test et sonra parayı at diyor ne yapayım peki sizce?

300 watt PSU var bende ofiste kullanacağım diyor bir de önceden ekran kartını ucuza aldım o yüzden diyor.

E ekran kartı sahteyse sen çalışan göndereceksin adam seni dolandıracak 300TL'ye mi üzüleceksin.

Geri
Yukarı