GTX 1050 laptop emulatör ile PUBG Mobile kasma sorunu

DeaDZooM

Hectopat
Yer
Fethiye
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendisi.
Resimde göründüğü gibi bir laptopum var. Emulatör programı ile bir oyun oynadığımda örneğin Mobil PUBG + Bluestacks. dehşet bir şekilde kastıgını gözlemledim. Yüksek performanslı ve entegre olarak da denememe rağmen bu sorunu çözemedim. BIOS'ta Virtualization aktif.

Peki garip olan ney derseniz : 2. laptopumun özellikleri resimdeki laptopumun yarısı kadar olmasına rağmen aşırı derece akıcı bir oyun deneyimi gözlemledim. (8 GB RAM / GTX 950 / 4 çekirdek vs.. )

Gerçekten de iyi bir deneyim yaşayabilmek için yüksek meblada bir oyun laptopu almıstım ancak keyif alamadım. Sizce sorun nedir? Neden çok kastı ve bunu nasıl cözebilirim?
Garantiye vermeyi bile düşündüm.

Not: GTX 1050 ekran kartı olan laptop emulatör açıkken CPU 95, GPU 20 ila 0 arası gidip geliyor ancak 950 ekran kartı olan laptop CPU 30 - 45, GPU 60 - 75 olarak seyir alıyor. Anlamını bilmiyorum ama belki anlayan biri değerlendirebilir.

Yardımlarınızı en içten samimiyetimle bekliyorum.

4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka emulatörlerde deneyebilirsin. Tencent android emulator daha iyiymiş galiba. Bu oyun için fakat çince galiba.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Hemen hemen bütün Emulatörleri denedim.. sorun halen aynı.. Gerçektende beni üzen şey 6 bin tl veripte kasması.. 2 bin tl lik arkadasımın laptopu sorunsuz acıyor .. ama benim donuyor yani bilmem anlatabildimmi..

Telefonla oynayıp keyif almak isteyenlerin keyiflerini baltalıyor PCden oynayanlar. Neyse umarım çözer hevesini aldıktan sonra bilgisayar sürümünü satın alırsın.

Tencent Emulator desteğini farkediyor dostum ve karsı oyuncu kitleside emulatör oyuncuları dahilinde oluyor eğer daha detaylı bilgi almak istersen uyarı ekranını oyuna girerek gösterebilirim size..
Buradan android işletim sistemini PC'de çalıştırarak dene birde istersen.

Remix OS for PC indirmiştim deneyeceğim ama bu emulatör kasma olayı beni cok gerdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı