GTX 1050 laptop için oyun önerisi

Eğer kondisyonu iyi durumdaysa fiyatı güzel hocam iyi bir termal macun ile bakımını yaparsanız işinizi görür ps3/360 kumar biraz optimizasyon özürlüsu oldukları için. Switch oyunlarını kurmayı ben beceremediğim için yorum yapamayacağım.

Baldur's Gate 3 ve CP2077 de bana misin demedi alet.

Hocam cok kararsızım ya cebimde 8K param var halihazırda da Xbox One sahibiyim laptop alırsam iş yerinde gece oynayabilirim işim buna müsait ya da rx570/gtx 1060'lı bir kasa da alabilirim Xbox One gibi kullanırım ama Torrent artısı olur benim icin her oyun fiyatını hak etmiyor çünkü bazı oyunlara sadece bakıp çıkmak yetiyor ne yapsam bilemedim

Hogwarts legacy,dead island 2,jedi survivor denediniz mi cihazda ?

Hocam cok kararsızım ya cebimde 8K param var halihazırda da Xbox One sahibiyim laptop alırsam iş yerinde gece oynayabilirim işim buna müsait ya da rx570/gtx 1060'lı bir kasa da alabilirim Xbox One gibi kullanırım ama Torrent artısı olur benim icin her oyun fiyatını hak etmiyor çünkü bazı oyunlara sadece bakıp çıkmak yetiyor ne yapsam bilemedim.

Hogwarts Legacy, Dead Island 2, Jedi survivor denediniz mi cihazda?

Denemedim hocam.

Ben asus rog g15 kullanıyorum geçen sene almıştım.Öyle çok bir olayı yok hatta rdr2 orta yüksekte 40fps alıyodum.

Konsol daha keyifli bence :d

Geri
Yukarı