GTX 1050 laptop oyunlarda düşük performans veriyor

Rimbaud

Hectopat
Sistemimim ile rahat oynamam gereken oyunları oynayamıyorum. Oyun içinde rahatsız edici derecede drop giriyor mouse çevirirken Crosshair'ya da imleç kasarak geliyor. Bilgisayarı yeni temizlettirdim bizzat teknik servisinden macun sürdüklerini söylediler. Format atmak ile alakalı bir şey olacağını zannetmiyorum. Bu arada monitörüm 120Hz belki ondan kaynaklanıyordur.

Bilgisayar özellikleri;

i5 7300HQ.
GTX 1050 4 GB.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemimim ile rahat oynamam gereken oyunları oynayamıyorum. Oyun içinde rahatsız edici derecede drop giriyor mouse çevirirken Crosshair'ya da imleç kasarak geliyor. Bilgisayarı yeni temizlettirdim bizzat teknik servisinden macun sürdüklerini söylediler. Format atmak ile alakalı bir şey olacağını zannetmiyorum. Bu arada monitörüm 120Hz belki ondan kaynaklanıyordur.

Bilgisayar özellikleri;

i5 7300HQ.
GTX 1050 4 GB.
8 GB RAM.

Sanırım tüm laptoplarda böyle. Ben de acayip drop alıyordum 1050 Ti ile.

Sorun laptoplarda sanirim bende masaüstünde 1050 Ti kullanıyorum ama Call of Duty Warzone oynatıyor arada drop giriyor ama oynayamayacak kadar değil bunu deme sebebim sorun 1050'yi laptopta kullanman olabilir demeye çalışmam.

Bilgisayar özellikleri;

i5 7300HQ.
GTX 1050 4 GB.
8 GB RAM.

1050 3GB'dir normalde (2GB de olabilir)
4 GB sürümü 1050 Ti diye geçer

Geri
Yukarı