Çözüldü GTX 1050 laptop RDR 2'de 8 FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Targut.ay

Decapat
Daha fazla  
RAM
16,0 GB
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz 2.81 G
Merhaba arkadaşlar, oyunu aldığımdan beri 1 saat 52 dakika sadece ayarlarda zaman geçirdim. Oyunu oynayamıyorum. Her ayar düşükte ama inanılmaz kasıyor. FPS çok düşük bunun bir çözümü var mı? Oyunu Epic'ten aldım.

Adsız.png

Çözüm
Bunu kullanabilirsin işine yarar.
Merhaba arkadaşlar, oyunu aldığımdan beri 1 saat 52 dakika sadece ayarlarda zaman geçirdim. Oyunu oynayamıyorum. Her ayar düşükte ama inanılmaz kasıyor. FPS çok düşük bunun bir çözümü var mı? Oyunu Epic'ten aldım.

Eki Görüntüle 1675083

Muhtemelen oyunu dahili ekran kartı ile oynuyorsun. GTX 1050 Ti ile medium ayarda 45-50 FPS oynuyordum ben. NVIDIA Denetim Masası'ndan RDR 2'yi NVIDIA ile başlat seçeneği açsan düzelir diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1675083
Hocam aynı sorunu yaşıyordum bu uygulamayla çözdüm deneyebilirsiniz;
Download Low Specs Experience - RagnoTech Software Solutions (asıl link bu mu tam emin değilim bi virustotale taratın en azından)

Eki Görüntüle 1675083
Oyunun ayarlar kısmında advanced setting var orayı unlock ise lock yapmayı deneyebilirsin.Ben de onları açıp grafikleri düşürmüştüm fps 15 te sabit kalmıştı

Ayarları düşükte kullanmayın. O şekilde kullanırsanız ekran kartı devreye girmez ve işlemciye fazla yüklenirsiniz. GeForce Experience ile optimum ayarları kullanmayı deneyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı