GTX 1050 laptopta GTA V donuyor

Yusuf karademir

Femtopat
GTX 1050, i5 işlemcili ve 8 GB RAM gaming dizüstü PC GTA'da drop ve kasma sorunu oluşuyor.

1600852533479.png

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050, i5 işlemcili ve 8 GB RAM gaming dizüstü PC GTA'da drop ve kasma sorunu oluşuyor.

Eki Görüntüle 678168
Bilgisayarın temizliğini, macun değişimini yap. Ardından bilgisayarı yumuşak zeminde kullanma masa gibi sert bir zeminde kullan. Hatta alabiliyorsan altına havalandırma al. Donanımsal bir sorun varsa olsa olsa RAM yetersizliğidir RAM'i 16GB yap. Bunları yaparsan takılma donma yaşamazsın.

Oyun başından beri mi kasıyor yoksa 10-15 dakika oynadıktan sonra mı? Bende de laptop var 15-20 dakika sonra aşırı ısınıyor ve drop yiyorum. Belki ısınma sorunu olabilir ama emin değilim.

Oyunun GTX 1050 ile açıldığından emin miyiz?

Yani eminim gibi bir şey onu nereden öğrenebilirim?

Bilgisayarın temizliğini, macun değişimini yap. Ardından bilgisayarı yumuşak zeminde kullanma masa gibi sert bir zeminde kullan. Hatta alabiliyorsan altına havalandırma al. Donanımsal bir sorun varsa olsa olsa RAM yetersizliğidir RAM'i 16 GB yap. Bunları yaparsan takılma donma yaşamazsın.

Temizliğini daha yeni yaptım 1 ay olmadı işlemci macunu falan her şeyi değişti.

Oyun başından beri mi kasıyor yoksa 10-15 dakika oynadıktan sonra mı? Bende de laptop var 15-20 dakika sonra aşırı ısınıyor ve drop yiyorum. Belki ısınma sorunu olabilir ama emin değilim.

Bazen açıldıgından itibaren kasıyor ve donuyor bazen 15 dk sonra aynı şeyler oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı