GTX 1050 sistem CoD Warzone kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Yalan mı söyleyeceğim gülüm dediğin şekilde kartının 10 FPS alma imkanı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı sistem neredeyse 10 FPS alıyorum açıklar mısın?

1628626442910.png

Aras Kargo :)

17 18 mi alıyorsun o sistemle aynen dostum sen The Forest 30 FPS zor alırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu işlemci benim işlemciden %15-16 daha zayıf 40 FPS problem?

Eki Görüntüle 1134164

Bu çocuk hasta galiba gitmiş 16 GB RAM atmış gene 8 var bizde 8 le kasıyor sen anlamıyor musun atsana gelip 8 GB halini.

Eki Görüntüle 1134164

Bu işlemci benim işlemciden %15-16 daha zayıf 40 FPS problem?

O oyunda ben başlarda yuksek 50 üstü alıyorujm ilerdeikçe düşer o yapı yapdıkça 30 kadar düşmüştü bende.
Ben çift kanal kullanıyorum kanka ve kendi GPU'mun testi o zaman git RAM al ne yapayım RAM mı alayım sana?

Yanlış bilgi vermişsin dostum 8 GB Warzone kasıyor sen sıkıntı olmaz diyorsun az daha araştır.

O oyunda ben başlarda yuksek 50 üstü alıyorujm ilerdeikçe düşer o yapı yapdıkça 30 kadar düşmüştü bende.

Yanlış bilgi vermişsin dostum 8 GB Warzone kasıyor sen sıkıntı olmaz diyorsun az daha araştır.

Max ayara çekersen Valorant'ta bile yetmez tabii ki 720p Low'da oynayacaksın.

Geri
Yukarı