GTX 1050 sistem Fortnite düşük FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Ahmet Asaf

Centipat
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 4 GB
İşlemci: i7 7700HQ
8 GB RAM
Normalde FPS'im Fortnite'da en düşük ayarlarda 120-170 arası olması gerekiyor (FPS test videolarından gördüm) ama benim FPS'im zar zor 60 FPS'i görüyor.
Çözümünü bilen varsa anlatabilir mi?

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 4 GB.
İşlemci: i7 7700HQ.
8 GB RAM.
Normalde FPS'im Fortnite'da en düşük ayarlarda 120-170 arası olması gerekiyor (FPS test videolarından gördüm) ama benim FPS'im zar zor 60 FPS'i görüyor.
Çözümünü bilen varsa anlatabilir mi?

1050 Ti kullanıyorum şimdilik yüksek ayarlarda 60 FPS %60 kullanımla alıyorum bence yeni güncelleme geldi optimizasyon sorunundan olmuş olabilir ekran kartı sürücüsü güncel mi?

1050 Ti kullanıyorum şimdilik yüksek ayarlarda 60 FPS %60 kullanımla alıyorum bence yeni güncelleme geldi optimizasyon sorunundan olmuş olabilir ekran kartı sürücüsü güncel mi?
Evet oyuna yeni güncelleme geldikten sonra oldu ekran kartı en son 3-4 gün önce kontrol ettim günceldi ama bilmiyorum şu an güncel mi değil mi.
Arkadaşlar konu GTX 1050'nin iyi veya kötü olması değil arkadaşın sorununa odaklanalım lütfen. Ekran kartı sürücünüz güncel mi? NVIDIA denetim masası üzerinden ayar yaptıysanız ayarları defaulta çekip deneyin.
Evet ekran kartım güncel. NVIDIA Denetim masası ayarlarını sıfırlamayı deniyeceğim sağolun.
Dalga mı geçiyorsunuz? GTX 1050 Fortnite'ta sıkıntı yaratacak kadar kötü bir kart değil.
@Ahmet Asaf oyun içinde MSI Afterburner ile sıcaklıkları kontrol eder misin?
Ben NVIDIA Inspectordan kontrol ettim 85-86 derece önceden bu kadar ısınmıyordu genelde 70'lerde geziniyordu ama bende anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı