GTX 1050 sistem kaç TL eder?

Arkadaş doğru demiş eski oyunları 720p'de orta ayarlarda oynatır.
Bana Discord'unu bir şeyini ver yüksek ayarlarda GTA 5 1080p oynanış videosu atacağım.

Sanki var ya 1.nesil i3 ile GT 710 falan konuşuyoruz. Al izle aynı sistem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş nerede yeni bir oyundan bahsetmiş? Eski oyunları 720P'de oynarsınız demiş bende 1080p yüksekte oynuyorum yazdım? Sizce 2013'te ki GTA V ile şu anki GTA V grafikleri aynı mı?

Bu forumdakiler gerçekten çıldırtır insanı.

O bilgisayarda yüksekte GTA 5 1080p oynaman mümkün değil. En fazla açar biraz araba sürebilirsin. Droptan ya da düşük FPS'ten oynayamazsın. Ben 16 GB RAM, 4 GB GTX 1050 ve i7 7700HQ bilgisayarda en yüksekte 60FPS zor alıyorum.

O bilgisayarda yüksekte GTA 5 1080p oynaman mümkün değil. En fazla açar biraz araba sürebilirsin. Droptan ya da düşük FPS'ten oynayamazsın. Ben 16 GB RAM, 4 GB GTX 1050 ve i7 7700HQ bilgisayarda en yüksekte 60FPS zor alıyorum.
Attığım videoyu izle sana kanıt atmakla uğraşamam, 1080p yüksek ayarlarda GTA 5 testi yapıyor aynı sistem.

40 FPS alıyor videoda görünüyor zaten.
Onun topladığı stok benimki 3.50 GHz OC.

Nerede sabit 60 FPS alıyorum demişim onuda anlamadım.

Zaten 40-60 FPS arası alıyorum dedim attığım videoda ortalama 50 FPS. Gerçekten üste çıkmak için hatanızı kabul etmemek için yer arıyorsunuz tuhafsınız. 720p'de oynanıyordu en fazla hadi onuda açıklar mısınız?

Nerede sabit 60 FPS alıyorum demişim onu da anlamadım.

Kanka kaç konu sapmış GTA 5'te kaç FPS aldığını sormamışsın zaten. Bu bilgisayar DDR3, 8 GB ve 2 GB ekran kartı var. İşlemci desen çok pahalı değil. Bu bilgisayarı en iyi ihtimal 3 bine satarsın. Başka söyleyeceğim bir şey yok.

Geri
Yukarı