GTX 1050 sistem Witcher 3 performansı

İşletim sistemi
Windows 11

Akınbey32

Femtopat
Daha fazla  
RAM
x2 4GB 2133MHZ.
SSD veya HDD modeli
Longline 240GB.
Ekran kartı
GTX 1050 2GB OC.
Anakart
ASUS H110M-C.
İşlemci
i3 6100.
Selam.
En son yeni nesil güncellemesi gelmişti fakat performans sorunu olduğu söyleniyordu.
Witcher 3 bitirmiştim o yüzden modlu bir şekilde oynamayı düşünüyorum nasıl bir performans alırım?
Yüklemek istediğim mod türleri.
-E3 ıgnı.
-Karakter modları.
-Autoloot.
-Hdmr.
-Geralt alternative hair.
Vb.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kardeşim yıl olmuş 2023 neden YT'ye girip ekran kartı modelini yazıp ne tür bir performans vereceğini deneyen insanları izlemiyorsun? Burada beklediğin cevaplardan daha hızlı cevabını alırsın.

Ya kardeşim yıl olmuş 2023 neden YT'ye girip ekran kartı modelini yazıp ne tür bir performans vereceğini deneyen insanları izlemiyorsun? Burada beklediğin cevaplardan daha hızlı cevabını alırsın.

kardeşim nasıl bir performans alacağımı öğrendim fakat modlu bir şekilde oynayacağım için mod kurup performans sorunu yaşatıp yaşatmayacağını öğrenmek istiyorum.

Hocam belki tam sistemini bulamamışdır. Ayrıca aynı sistemler internette farklı fps'ler verdiği gözüküyor. Yani değerler doğru değil. Ve yeni nesil güncellemesi olmadan çoğu test yapılmış.

Hocam benim sistem sizinkiyle benzer işlemcisi ve ekran kartı bir tık daha iyi fakat son güncellemeden sonra hemen her ayarda 20-30 fps alıyorum.

Geri
Yukarı