GTX 1050 sistemde oyunlarda FPS düşüşü

Adnan34

Decapat
Aşırı saçma olay şu: GTA V örneğin GTX 1050, i5-3340 ve 8 GB RAM ile 55 FPS alıyor Story. Online solo 42 ortalama. Ayarlarda her ayarı denedim. Başka oyunlarda çoğu 90 FPS indik gördüm. Normalde 200 falan Valorant'ta 130 çıkıyor ama savaşta 55-75 arası. Eskiden daha yuksekti. Forza High oynarken artık Low. Sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.

Aşırı saçma olay şu: GTA V örneğin GTX 1050, i5-3340 ve 8 GB RAM ile 55 FPS alıyor Story. Online solo 42 ortalama. Ayarlarda her ayarı denedim. Başka oyunlarda çoğu 90 FPS indik gördüm. Normalde 200 falan Valorant'ta 130 çıkıyor ama savaşta 55-75 arası. Eskiden daha yuksekti. Forza High oynarken artık Low. Sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.

Sürücü güncellemek, termal macun yenilemek gibi ufak detaylar hiç ummadığınız bir performans verebilir.

Aşırı saçma olay şu: GTA V örneğin GTX 1050, i5-3340 ve 8 GB RAM ile 55 FPS alıyor story. Online solo 42 ortalama. Ayarlarda her ayarı denedim. Başka oyunlarda çoğu 90 FPS indik gördüm. Normalde 200 falan Valorant'ta 130 çıkıyor ama savaşta 55-75 arası. Eskiden daha yuksekti. Forza High oynarken artık Low. Sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.

Arkada açık olan programlar buna sebep oluyor olabilir. Sistemin diğer parçalarında sıkıntı olabilir. Ekran kartını başka PC de denediniz mi?

Arkada açık olan programlar buna sebep oluyor olabilir. Sistemin diğer parçalarında sıkıntı olabilir. Ekran kartını başka PC de denediniz mi?
Yok 5 6 ay önce iyidi ama
Çoğu oyun sürekli ufak tefek yama almakta.

Arka plan içinde çalışan programları kapatmayı deneyebilirsiniz.

Arka planda bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı