GTX 1050 sistemde Star Wars: Battlefront 2 takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

victem

Decapat
Daha fazla  
GTX 1050 4 GB 8 GB DDR4 RAM i7 7700HQ sistem özelliklerim var. Orta ayarlarda 160 FPS alıyor. Düşük ayarlarda da aynı FPS değeri alıyorum ama düşük ayarda da yüksek ayarda da çok takılma oluyor. Bazı maplerde drop da oluyor. Nasıl çözeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster mi kullanıyorsun? i5 var bende de ama çözünürlük düşürüp ayarları low yaptığımda ufak tefek takılmalar olmakla beraber akıcı oynayabiliyorum.

DX12 açıksa kapat ama çok yüksek ihtimalle RAM'dır. Çünkü bende 16 GB RAM var 13'den fazlasını kullanıyor.

1050 4 GB diye bir model yok. Ti modeliyse bu videoda oyunun güncel halinin detaylıca gösterilmiş bir performans tablosu var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1050 4 GB diye bir model yok. Ti modeliyse bu videoda oyunun güncel halinin detaylıca gösterilmiş bir performans tablosu var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Laptop kategorisinde 1050 4 GB modeli var.

Var. i7 77000HQ mobil işlemci. Yani arkadaşın bilgisayarı laptop ve laptoplarda da 1050 4 GB modeli var. Mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı