GTX 1050 sisteme yükseltme tavsiyesi

RDR 2 gibi oyunları rahat rahat oynamak istiyorsan alman gereken ilk şey 8 GB daha RAM. Daha sonra ekran kartı alman gerekir. En düşük 1650 Super falan alman lazım. İşlemcin 1650 Super'i besler mi bilmiyorum ama tahminimce beslemez ve işlemci de değişmen lazım. İşlemci değişirsen anakartı da yenilemen lazım. Yani o işin içinden çıkamazsın kısaca. En iyisi sistemi sat yeni sistem al.
Hocam zaten yaz tatilinin sonlarında pcyi yenilemeyi düşünüyorum şimdilik ne ekleyebilirim bu bütçede.

İlk olarak RAM alıp 2x8 yapın. Bütçe varsa en azından 1660 ve yukarı bir ekran kartı alın ki, aldığınıza değsin.

1650 Super kullanıyorum ben şahsen. RDR 2'yi Ultra - High arası 40 - 50 FPS rahat rahat bitirdim. Hikayeli oyun olduğu içinde öyle kasıyor hissi falan da vermedi. Zaten RDR 2 çok animasyonlu bir oyun aşırı hızlı olmadığından 30 FPS bile oynasan kasıyor hissi vermez.

RDR 2 gibi oyunları rahat rahat oynamak istiyorsan alman gereken ilk şey 8 GB daha RAM. Daha sonra ekran kartı alman gerekir. En düşük 1650 Super falan alman lazım. İşlemcin 1650 Super'i besler mi bilmiyorum ama tahminimce beslemez ve işlemci de değişmen lazım. İşlemci değişirsen anakartı da yenilemen lazım. Yani o işin içinden çıkamazsın kısaca. En iyisi sistemi sat yeni sistem al.
1650s besler hocam işlemci.

Hocam zaten yaz tatilinin sonlarında PC'yi yenilemeyi düşünüyorum şimdilik ne ekleyebilirim bu bütçede.

2000 TL bütçe de oyun performansını arttırmak için RAM alabilirsin. İstersen ekran kartını satıp daha yüksek bir ekran kartı almayı dene. Ekran kartını değiştirmek performansa bayağı etkisi olur.
1650S besler hocam işlemci.

Beslerse iyi. Daha kolay çıkar işin içinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı