Satıldı GTX 1050 Tİ 4 GB

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Zaten sırf şu mesajı yazmak için 1000TL gibi saçma bir teklif vermiştiniz. Sözde iyilik yapanlar bu teklifi eleştirmiyor nedense :) yazacak çok şey var ama dilediğim gibi ölçüsüz ağır eleştiri yapamıyorum. Moderatörlere hangi mesajın gereksiz olup olmadığınıda biz öğretemeyizya :)

Amacım o değil belki arkadaşın hızlı paraya ihtiyacı vardı ben 1 saat içinde ödeme yapabilirdim ben ikinci el fırsatları kovalamaya başladım belki kabul eder diye teklif ettim yine de konu sahibinden özür dilerim @nickimyokbenim

Dalga geçiyorsunuz sanırım, ya da piyasadan haberimiz yok. Birkaç kez 1800 teklif edildi zaten. 1000 TL'ye 1050 Ti alabiliyorsanız bana da haber edin, bir 10-15 tanede ben alayım.

İyilik yapanlar utanıp mesajlarını sildirmişler sanırım :) Sana bol kazançlar kardeşim. 2100 1050 Ti için oldukça normal bir fiyat. Hafif pazarlık payı ile satılabilir yani. Burada satman şart değil. Piyasaya yön veren bu forum değil zira. Çoğu kullanıcı AMD ekran kartlarını tercih etmiyor daha eski olmasına rağmen 1050 Ti aranıyor. Bu foruma kalmış olsa Rampage Gamepower gibi markalar batmıştı. O kadar da dikkate almamak gerek. Eski elit forum kullanıcıları zaten yok çoğu troll toxic kullanıcılar. "ItsAllGoodman" bu kullanıcı 3 ayır APU sistem almaya çalışan biri. Alıp satmaktan daha ziyade muhabbetini yapmayı seviyor :)

İyilik yapanlar utanıp mesajlarını sildirmişler sanırım :) Sana bol kazançlar kardeşim. 2100 1050 Ti için oldukça normal bir fiyat. Hafif pazarlık payı ile satılabilir yani. Burada satman şart değil. Piyasaya yön veren bu forum değil zira. Çoğu kullanıcı AMD ekran kartlarını tercih etmiyor daha eski olmasına rağmen 1050 Ti aranıyor.
Evet, bu forumda anlamsız bir AMD yancılığı var neden bilmiyorum. Hangi ekran kartı konusu açılırsa açılsın, adam istemiyorum yazsa bile ısrarla AMD kart önerenler var :D Tabii ki hiç birşey yazılan fiyatıyla satılmaz direkt, illa pazarlık olur. Burdakiler piyasayı bilmiyor sanırım yada hayatında ürün satmamış. Zaten genelde sahibinden/dolap üzerinden satış yapıyorum, burayada öyle bırakayım dedim ilan. Şuan bir talipli var zaten 1900 TL'ye bakalım.

Evet, bu forumda anlamsız bir AMD yancılığı var neden bilmiyorum. Hangi ekran kartı konusu açılırsa açılsın, adam istemiyorum yazsa bile ısrarla AMD kart önerenler var :D Tabii ki hiçbir şey yazılan fiyatıyla satılmaz direkt, illa pazarlık olur. Burdakiler piyasayı bilmiyor sanırım ya da hayatında ürün satmamış. Zaten genelde sahibinden/dolap üzerinden satış yapıyorum, burayada öyle bırakayım dedim ilan. Şu an bir talipli var zaten 1900 TL'ye bakalım.

Burası sürü psiklojisi ile ilerliyor birkaç isim var ne önerilirse herkes onu öneriyor. Böyle ara ara bir markaya takılıyorlar biraz göz gezdir anlarsın demek istediğimi. Bundan bir sene önce Cooler Master, High Power, bu markanın ürünlerini her konuya kopyala yapıştır yapıyorlardı. Bir başka örnek adamın elinde 2000 yıllardan kalma klavye var Rampage alınmaz yazmış bana :D AMD olayınıda şöyle söyleyeyim bu forumun tamamına yakını AMD sisteme sahip hal böyle olunca NVIDIA daha kaliteli dediğin zaman emoji yağmuruna tutuyorlar gelişim çağındaki bazı çocuklar. Oysa doğru olan bu NVIDIA Intel daha kaliteli. Bunu senin kabul etmemen bir şey değiştirmiyor fiyatı uygun olduğu için aldım demek yerine bu daha iyi diyor. Neyse lafı fazla uzatmayım 1900 TL de fena değil' ASUS 1050 2 GB olanını ben yeni 1650e sattım. Bu konuya son mesajım olsun.

Zotac GTX 1050 Ti 4 GB çift fanlı modeli. FurMark'ta 45-50 dereceleri geçmemektedir. En serin çalışan kartlardan biri zaten. İçi açılmadı, tamir görmedi.
Kutu fatura yok. Havale+kargo şeklinde gönderim yapabilirim. Sahibinden ya da dolap üzerinden satış geçmişim var, detaylar konuşulabilir.

Fiyat: 2100 TL.
Güncel fiyat: 1950 TL.

Bana Instagram'dan yazar mısınız?

_bahacprz

Burası sürü psiklojisi ile ilerliyor birkaç isim var ne önerilirse herkes onu öneriyor. Böyle ara ara bir markaya takılıyorlar biraz göz gezdir anlarsın demek istediğimi. Bundan bir sene önce Cooler Master, High Power, bu markanın ürünlerini her konuya kopyala yapıştır yapıyorlardı. Bir başka örnek adamın elinde 2000 yıllardan kalma klavye var Rampage alınmaz yazmış bana :D AMD olayınıda şöyle söyleyeyim bu forumun tamamına yakını AMD sisteme sahip hal böyle olunca NVIDIA daha kaliteli dediğin zaman emoji yağmuruna tutuyorlar gelişim çağındaki bazı çocuklar. Oysa doğru olan bu NVIDIA Intel daha kaliteli. Bunu senin kabul etmemen bir şey değiştirmiyor fiyatı uygun olduğu için aldım demek yerine bu daha iyi diyor. Neyse lafı fazla uzatmayım 1900 TL de fena değil' ASUS 1050 2 GB olanını ben yeni 1650e sattım. Bu konuya son mesajım olsun.
Umarım seni diğer güncel konularda da görebilirim abim. Tek dileğim bu. Yazdım çünkü ileride seni görememekten korktum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı