GTX 1050 TI 4GB vs GTX 1060 3GB

Tabiki GTX 1060 almalı ama Kara Cuma indirimlerinden 6 GB modelini almaya çalış çünkü ultra için 3 GB yetersiz kalacaktır ayrıca 3 GB modelinde 1152 cuda çekirdeği varken 6 GB modelinde bu sayı 1280 cuda çekirdeğidir. Bu arada GTX 1060 1080p çözünürlükte ultra ayarlara yetmez diyen arkadaşa katılmıyorum, oyun optimasyon özürlü değilse 1060 yeterlidir.
Black Friday indiriminden alacağım Newegg ve Amazon sitesine bakıyorum. Newegg sitesi güvenilir mi acaba? Bir fikriniz var mı?

Yalnış bilgilendirmeden uyarı almışım. Yalnış olan nedir ? Newegg'den alış yapan arkadaş varmı forumda ?

@SaL1K Evet, sizi raporlayan bendim. Newegg'in Türkiye sitesi açıldı ve kendi kredi kartınızla (Türkiye kartları da dahil) alışveriş yapabiliyorsunuz. Forumda alışveriş yapanlar da olmuştu. Yanlış olan tek şey sizin 'yalnış' yazmanız :(

Newegg Sipariş Macerası

@SaL1K Evet, sizi raporlayan bendim. Newegg'in Türkiye sitesi açıldı ve kendi kredi kartınızla (Türkiye kartları da dahil) alışveriş yapabiliyorsunuz. Forumda alışveriş yapanlar da olmuştu. Yanlış olan tek şey sizin 'yalnış' yazmanız :(

Newegg Sipariş Macerası
Yeni öğrendim. Bilgi için teşekkürler. Türkçeyide yavaş yavaş öğreniyorum böyle ufak hatalar, uyarılar alarak

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı